Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 05:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Darmowe warsztaty dla rodziców w Kędzierzynie-Koźlu

Ośrodek Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w darmowych warsztatach dla rodziców.
Darmowe warsztaty dla rodziców w Kędzierzynie-Koźlu

Zaplanowane na luty warsztaty dla rodziców, organizowane są z myślą o wszystkich rodzicach i opiekunach, którzy natrafiają na różne problemy w wychowaniu dzieci na kolejnych etapach rozwoju swoich pociech. 

Dla naszych dzieci jesteśmy wzorem do naśladowania, dlatego też staramy się stanąć na wysokości zadania i być dla nich autorytetem oraz wspierać w każdej trudnej sytuacji. Jednak nie we wszystkim jesteśmy ekspertami. Niejednokrotnie sami potrzebujemy pomocy z zewnątrz, aby jak najlepiej wypełniać swoją rodzicielską rolę.

- Udało ci się już wiele dokonać jako rodzicowi, ale są jeszcze rzeczy, które możesz udoskonalić w relacjach ze swoim dzieckiem. Właśnie o tym są te warsztaty - tłumaczy ich inicjator Waldemar Wczasek, który poprowadzi wszystkie zajęcia.   

Obejmą one cztery spotkania w odstępach dwutygodniowych. Termin pierwszego spotkania wyznaczono na 1 lutego 2024 roku o godzinie 17.30 w Ośrodku Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin przy ul. Piramowicza 17 w Kędzierzynie-Koźlu.

- Jako rodzice jesteśmy coraz bardziej świadomi w temacie wychowywania swoich dzieci na dojrzałych i odpowiedzialnych członków naszej społeczności. Poza tym życzymy sobie, aby nasze pociechy stały się szczęśliwymi ludźmi. Takimi, którzy będą potrafili to szczęście w sobie utrzymać i dać innym - dodaje terapeuta rodzinny Waldemar Wczasek.

Jak tłumaczy nasz rozmówca, niniejsze warsztaty posłużą uczestnikom do budowania coraz lepszej relacji z dzieckiem. 

- Mam tu na myśli poszerzanie dobrej komunikacji, poszukiwanie zasobów dziecka i korzystnego współdziałania z najmłodszymi w tak zwanej codzienności życia. Poruszone zostaną także te trudniejsze tematy wychowawcze oraz sposoby i metody radzenia sobie z nimi. Uczestnicy warsztatów będą także mogli zgłosić swoje propozycje tematów do omówienia. Zatem gorąco zapraszam do udziału w lutowych warsztatach - dodaje Waldemar Wczasek. 

Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie: 509 470 232 oraz mailowo: [email protected]

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: z LompyTreść komentarza: Ja korzystałam z " basenu". Do ślizgawki była długa kolejka. Jak myśmy się mieścili w tych kilku litrach wody? Wspaniałe wspomnieniaData dodania komentarza: 15.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: Patrycja GasziTreść komentarza: W tych czasach są wodne płacę zabawData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:16Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: sąsiadTreść komentarza: Ty Niemiec idź do roboty już.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:14Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: MietekTreść komentarza: A co z incydentami kałowymi? Czy już wtedy znano tą tradycję?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: eherrtTreść komentarza: śmierdzi pełowcem na kilometryData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:00Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: mieszkaniec lompyTreść komentarza: Dla starego dziada to był brodzik ale dla dzieci basen pełen atrakcjiData dodania komentarza: 15.03.2026, 16:47Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama