piątek, 5 grudnia 2025 08:45
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zamknięcie skrzyżowania ul. Fabrycznej i Pawłowickiej w Reńskiej Wsi

W związku z kolejnym etapem prac nad przebudową ulic Kozielskiej i Pawłowickiej w Reńskiej Wsi mieszkańcy i kierowcy muszą przygotować się na istotne zmiany w organizacji ruchu.
Zamknięcie skrzyżowania ul. Fabrycznej i Pawłowickiej w Reńskiej Wsi

Autor: W

Od wtorku 21 maja zamknięte zostaje skrzyżowanie ul. Fabrycznej i Pawłowickiej. Jest to niezbędne do przeprowadzenia prac budowlanych związanych z modernizacją nawierzchni tego skrzyżowania.

Aby zapewnić płynność ruchu i dostęp do kluczowych lokalizacji w Reńskiej Wsi, wprowadzono następujące zmiany:

Dojazd do ul. Fabrycznej: Dostęp wyłącznie od strony Koźla (ul. Kozielska) za pomocą tymczasowego zjazdu koło dawnego przystanku autobusowego.

Dojazd do Gabinetu Rehabilitacyjnego na ul. Pawłowickiej: Możliwy tylko od strony ronda na DK45.

Dojazd do Urzędu Gminy i ul. Kozielskiej: Wyłącznie od strony Koźla.

Prace budowlane mogą spowodować pewne utrudnienia w ruchu oraz wydłużenie czasu dojazdu do wymienionych lokalizacji. W związku z tym kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania drogowego.

Ilustr.: Urząd Gminy w Reńskiej Wsi


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna