Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 23:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Może mocno grzmieć i padać. Alerty pogodowe dla powiatu

Meteorolodzy wydali ostrzeżenie stopnia 1. przed burzami w naszym powiecie, obowiązujące 22 maja do godziny 18:00. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje, że w nocy z 22 na 23 maja również może być niebezpiecznie.
Może mocno grzmieć i padać. Alerty pogodowe dla powiatu
Zdj. ilustracyjne

Autor: W, ilustr. IMGW

Warto przygotować się na zmienne warunki pogodowe, gdyż istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia burz, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu do 25 mm oraz porywy wiatru dochodzące do 75 km/h. Lokalnie możliwe są również opady gradu.

Ostrzeżenie obowiązuje w wielu regionach, dlatego mieszkańcy powinni zachować szczególną ostrożność i monitorować sytuację pogodową. W przypadku burz należy unikać otwartych przestrzeni oraz miejsc narażonych na działanie silnych podmuchów wiatru. Należy także upewnić się, że luźne przedmioty na zewnątrz zostały bezpiecznie zabezpieczone.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego warto śledzić komunikaty meteorologiczne oraz stosować się do zaleceń władz lokalnych.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: A czy tylko dla mnie ? Co ciebie to nie interesuje ignorancie ? To ludzie powinni się tym interesować i po co te durne złośliwości ? Tylko pokazujesz swą wredność i złośliwość społeczną....Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:09Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama