Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 18:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strasznie fajna piątka na kozielskich plantach. Bieg w halloweenowym stylu. ZDJĘCIA

Sobotni wieczór w kozielskim parku nabrał halloweenowej aury, gdy biegacze w upiornych stylizacjach ruszyli na trasę wyjątkowego biegu „Strasznie fajna piątka”.
Strasznie fajna piątka na kozielskich plantach. Bieg w halloweenowym stylu. ZDJĘCIA

Punkt startowy przy muszli koncertowej przyciągnął uczestników przebranych za wiedźmy, duchy i inne postacie, tworząc niezwykłą atmosferę pełną sportowej energii i zabawy. Dystans około 5 kilometrów, złożony z trzech okrążeń po 1,65 km, okazał się świetnym wyzwaniem. Jak co roku, wynik nie miał większego znaczenia. Liczyła się dobra zabawa i przełamywanie własnych barier, bo 5 kilometrów, mimo wszystko, stanowi nie lada wyzwanie.

Każdy uczestnik, który ukończył bieg, otrzymał pamiątkowy medal, a po mrocznych 5 kilometrach czekała na nich nagroda – rozgrzewająca zupa dyniowa, która idealnie wpisywała się w halloweenowy klimat wydarzenia. Brak limitu czasowego sprawił, że wszyscy mogli cieszyć się trasą we własnym tempie, a impreza rozpoczęła się o godzinie 17:00 a biegacze wystartowali o 18:18.

Wydarzenie, zorganizowane przez Fabrykę Aktywności XYZ, na dobre wpisało się w kalendarz lokalnych imprez. To już tradycja, że sportowe Halloween przyciąga nie tylko biegaczy, ale także mieszkańców, którzy wspierają uczestników i cieszą się radością płynącą z aktywności na świeżym powietrzu. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle i organizowane pod patronatem honorowym prezydenta miasta.

Foto: Urząd Miasta



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TTTreść komentarza: Sprawdzić wszystkie prowadzone sprawy przez tego prokuratura. Ciekawe czy sam to wymyślił itpData dodania komentarza: 30.01.2026, 16:10Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: WiesiekTreść komentarza: A jak mi piec nie odpala, to przyjadą mi rozpalić?Data dodania komentarza: 30.01.2026, 15:25Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: OKKKTreść komentarza: Problem chyba w tym, że to nie są rozmowy z 13 latką, tylko z dorosłą kobietą udającą 13 latkę.Data dodania komentarza: 30.01.2026, 13:13Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: LucekTreść komentarza: Skontrolować Piastowska 27Data dodania komentarza: 30.01.2026, 10:57Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: BrawoTreść komentarza: ALE niech Straż Miejska po zapadnięciu zmroku rusza w teren. OOOO od razu w ciemno może po kolei domy odwiedzać przy światłach w Kłodnicy. Tam jest trójkąt bermudzki tej dzielnicy. Wczoraj ktoś palił plastikiem, jestem przekonany bo znam ten smród. CODZIENNIE jak tylko się ściemni to kłęby gryzącego dymu z każdego domu spowijają okolicę. Nosz to centrum geograficzne miasta a panuje tam mentalne średniowiecze. ZRÓBCIE coś z tym w końcu!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 10:14Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: Bartłomiej PTreść komentarza: Artykuł o jakimś starym gruzie, serio? Nie ma już o czym pisać w tym mieście?Data dodania komentarza: 30.01.2026, 09:08Źródło komentarza: Jeden silnik, niemal 900 tys. kilometrów i żadnych problemów. Historia VW Caravelle z Reńskiej Wsi
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna