piątek, 5 grudnia 2025 09:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowe boisko na osiedlu Pogorzelec oddane do użytku

Starsi i młodsi miłośnicy gry w piłkę nożną już mogą korzystać z nowego boiska na osiedlu Pogorzelec w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Źródło: Urząd miasta
Nowe boisko na osiedlu Pogorzelec oddane do użytku
Obiekt został oddany do użytku

Przy ul. Starej powstało nowoczesne boisko ze sztuczną murawą. Wykonawca zamontował bramki, wyrównał teren i położył nową nawierzchnię z profesjonalnym systemem odwodnienia. Dzięki temu mieszkańcy Pogorzelca zyskali funkcjonalne miejsce do gry w piłkę nożną – w idealnych warunkach, niezależnie od pogody!

To wszystko nie byłoby możliwe bez zaangażowania lokalnej społeczności. Projekt kompleksu boisk zdobył poparcie mieszkańców w Budżecie Obywatelskim. Inwestycja została zrealizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który po sąsiedzku już w zeszłym roku, oddał do użytku wielofunkcyjny obiekt do siatkówki i koszykówki.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kopacz 08.11.2024 20:51
widzę, że po piłkę będą biegać na to czerwone boisko. Zabrakło głowy, czy pieniędzy na płot?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama