Reklama
środa, 21 stycznia 2026 03:13
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Andrzejkowe czary dla dzieci w GOK-u w Reńskiej Wsi. ZDJĘCIA

Wyjątkowe andrzejki dla dzieci, pełne magii, niespodzianek i dobrej zabawy, odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi. Wydarzenie spotkało się z entuzjazmem uczestników i stanowiło doskonały przykład, jak tradycyjna zabawa andrzejkowa może być atrakcyjna także dla najmłodszych.
Andrzejkowe czary dla dzieci w GOK-u w Reńskiej Wsi. ZDJĘCIA

Autor: Gminny Ośrodek Kultury w Reńskiej Wsi

To był wieczór z magią. Wydarzenie, na które wejściówki rozeszły się momentalnie, przyciągnęło ponad pięćdziesiąt dzieci.

Mogły doświadczyć atmosfery pełnej tajemnic i tradycyjnych andrzejkowych wróżb. Już od wejścia czekała na nie specjalna strefa wróżb, w której wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość. Dzieci miały okazję poznać swoje przyszłe zawody, dowiedzieć się, jak na imię będzie miała ich przyszła sympatia, a także wziąć udział w klasycznym laniu wosku przez klucz. Każda wróżba wzbudzała ekscytację i radość, dodając wydarzeniu klimatu tajemnicy.

Główną atrakcją wieczoru był pokaz iluzji w wykonaniu Piotra Szumnego. Iluzjonista zachwycił publiczność od pierwszej minuty swojego występu. Zarówno mali widzowie, jak i towarzyszący im rodzice, nie mogli oderwać wzroku od magicznych trików, które zdawały się przeczyć wszelkim zasadom logiki.

Na zakończenie każdemu dziecku wręczono ciasteczko z wróżbą, co było miłym akcentem kończącym ten pełen emocji wieczór.

- Impreza andrzejkowa dla dzieci była pełna radości i magii. Dzieciaki, a także rodzice bawili się wspaniale. Pokaz iluzji wywołał u uczestników zachwyt i niedowierzanie. Uśmiechy towarzyszyły wszystkim przez całą imprezę, a my zadbaliśmy o atmosferę pełną tajemniczości i czarów - mówi Dominika Marzec-Radłowska, dyrektor GOK-u w Reńskiej Wsi.

Piątego grudnia w tym samym miejscu prawie setka dzieci uczestniczyć będzie w Kulturalnym Spotkaniu z Mikołajem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Kiedyś to było fajne życie. Bilety kupowało się w kiosku lub w punkcie kontroli czasu i się jechało łamańcem. A teraz arak na MZK na fejsie, tiktoku czy tiktakach? A młodzi jak zabawki zdalnie sterowane.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 20:29Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: ZenobiaTreść komentarza: Chodzi katolka do kościoła klęka coś jęczy i stęka pod nosem a później gorzkie żale wylewa na psy... Co za hipokrytka i faryzeuszka.....Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:48Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: ZgredzikTreść komentarza: Ty też ciągle warczysz i powinieneś mieć kaganiec na mordzie bo zagrożenie szerzysz pajacu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:31Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Proszę ciągle ci sami komentatorzy którym wszystko przeszkadza. To właśnie tacy są potencjalnymi trucicielami psów czy kotów. Nie nawidzą zwierząt ani ludzi. I tym policja się powinna zająć.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:21Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Jak zwykle władzunia chwali się co "chcemy" i na tym się kończy ich rola. Kasa rozwalana jest na bzdury a efektu co jest najważniejsze brak !. Czyli mieszania czynszowe czy przyciągnięcie inwestorów a zatem nowe atrakcyjne miejsca pracy.... To jest najważniejsze a nie ciągłe podwyższanie pensji nauczycielom czy budowanie ścieżek rowerowych albo inwestycji w sport. Z tego dochodu do budżetu miasteczka nie będzie...Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Na co miasto Kędzierzyn-Koźle wyda 488 milionów złotych?Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: I co się dziwić ? Ilość mieszkańców tego upadającego miasteczka będzie się zmniejszać. Starzy umierają a młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy lub kontynuacji nauki. Nowosielska od lat siedzi i nic dobrego nie robi i nie zrobiła by to miasteczko kwitło. Brak nowych lokali mieszkalnych - czynszowych, brak nowych atrakcyjnych miejsc pracy a to podstawa egzystencji każdego miasta. Port Kozielski każdy widzi jaki jest i taki jest stosunek władz jaki ten port. Czas by pożegnać ta panią i rozliczyć za okres demontażu Kędzierzyna-Koźla.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:06Źródło komentarza: Nadal oscylujemy wokół 50 tysięcy mieszkańców, ale jest nas coraz mniej
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama