Po przybyciu na miejsce strażacy szybko ocenili sytuację i przystąpili do akcji ratunkowej. Dzięki użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych udało się delikatnie uwolnić zwierzę, nie powodując dodatkowych urazów. Na szczęście kozioł, choć wyraźnie zestresowany, był w dobrym stanie. Po uwolnieniu błyskawicznie uciekł do swojego naturalnego środowiska.
Mały kozioł utknął w barierce przy ścieżce rowerowej w Polskiej Cerekwi. Strażacy ruszyli na pomoc
W czwartek 2 stycznia, o godzinie 8:31, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Polskiej Cerekwi została zadysponowana do nietypowej interwencji. Na ścieżce rowerowej zauważono samca sarny, który utknął w metalowej konstrukcji. Zwierzę nie mogło się samodzielnie uwolnić.
- art
- 02.01.2025 09:57
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Data dodania:
02.01.2025 09:57
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary_zgred
Treść komentarza: Nie wiem, jak często bywasz w kozielskim szpitalu, ja rzadko. Przedostatni raz to była ortopedia w roku 1995, a ostatni raz w zeszły poniedziałek na oddziale okulistyki, gdzie robiono mi operację. Za pierwszym razem było bardzo dobrze, a ostatnio PERFEKCYJNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM - przyjęcie, badania wstępne, obsługa, logistyka ruchu pacjentów, wysoka kultura osobista lekarki i całego zespołu, absolutny profesjonalizm lekarki i całego zespołu, sprawność działania całego zespołu, pełna informacja dla pacjenta po zakończonym leczeniu. Uważam, że za ten ewidentny paszkwil powinni cię znaleźć i solidnie przeczołgać prawnie.
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:58
Źródło komentarza: W kozielskim szpitalu działa najlepiej oceniany oddział położniczy na Opolszczyźnie!
Autor komentarza: Tadeo-69
Treść komentarza: Czy ktoś ma nad tym kontrolę, czy mamona tym procederem rządzi? Patrzę na to i mam gęsią skórkę! - nieszczęście wisi w powietrzu, a potem płacz i zgrzytanie zębami. Czy ktoś sprawdza/weryfikuje uczestników odnośnie posiadanie karty pływackiej i kto tym ludziom zakłada kapoki? - starszęj... pani, chyba zięć zakładał. Z tak założonym kapokiem to kąpiąc się w balii, mogłoby dojść do nieszczęścia.
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:46
Źródło komentarza: Kajakami po Kanale Gliwickim. Sąsiedzka integracja na wodzie
Autor komentarza: abc
Treść komentarza: I znowu krasnal ogrodowy...
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:21
Źródło komentarza: Nowy ambulans dla szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie ratował życie mieszkańców powiatu. ZDJĘCIA
Autor komentarza: Nina
Treść komentarza: Po polskiemu to już trudniej rozumiem.
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:50
Źródło komentarza: Bibliotekarz z Kędzierzyna-Koźla stworzył aplikację dla miłośników zamków
Autor komentarza: Amk
Treść komentarza: Najszczersze gratulacje ::*))
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:43
Źródło komentarza: 19-letni Piernat z Zakrzowa podbił Ströhen. Kolejny sukces Agnieszki Dąbrowskiej i jej konia
Autor komentarza: Joanna
Treść komentarza: To jakaś kpina większość koleżanek nie ma dobrej opinii o tym szpitalu i oddziale położnym.
Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:14
Źródło komentarza: W kozielskim szpitalu działa najlepiej oceniany oddział położniczy na Opolszczyźnie!
Temperatura: 14°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 8 km/h
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze