piątek, 26 czerwca 2026 15:49
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

28-latek wyniósł komputer z zakładu pracy. Złodziej wpadł w ręce policji

Pracownik nocnej zmiany w jednym z zakładów produkcyjnych wyniósł z hali komputer. Mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego został zatrzymany.
  • Źródło: KPP Racibórz
28-latek wyniósł komputer z zakładu pracy. Złodziej wpadł w ręce policji

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu funkcjonariusze z posterunku w Pietrowicach Wielkich zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży na terenie swojego zakładu pracy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 5 maja, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie zakładu pracy w miejscowości Kornice. Na miejscu ustalono, że 28-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, będąc na nocnej zmianie, wyniósł z hali produkcyjnej komputer, który następnie rano przekazała swojemu koledze. Ten zabrał sprzęt do domu. Wartość skradzionego sprzętu to blisko 3000 złotych. Mundurowi szybko ustalili sprawców i ich zatrzymali, a komputer odzyskali. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: L°° Treść komentarza: Wygląd - koszmarek, ale ponoć współczynnik Cx przy ostrych, ścietych powierzchniach jest niższy niż przy kształtach opływowych. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 12:29 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Należało by rozpocząć proces cywilizowania Ukrainy, a tym bardziej jej przedstawicieli w Polsce, których gościmy. Spróbujcie pomieszkać w Niemczech czy Belgii i mieć auto na polskich blachach... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna