piątek, 5 grudnia 2025 10:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Smak Italii i dźwięki lata - koncert w Casa di Romano. Rozdajemy pyszne pizze!

Casa di Romano zaprasza na koncert z okazji zakończenia roku szkolnego i otwarcia ogródka letniego! Już w piątek, 27 czerwca o godzinie 18:00 świętuj początek wakacji w rytmie włoskiej muzyki na żywo! Wystąpi Kati Król, a klimatyczny ogródek letni przy Casa di Romano zamieni się w małą Italię w sercu Kędzierzyna-Koźla.
  • Źródło: Promocja
Smak Italii i dźwięki lata - koncert w Casa di Romano. Rozdajemy pyszne pizze!

Casa di Romano to prawdziwie włoska pizzeria z certyfikowaną pizzą neapolitańską, pastami, domowymi deserami i wyjątkowym klimatem. Lokal prowadzi Romano Geaidy, pizzaiolo z kilkunastoletnim doświadczeniem i certyfikatem AVPN – gwarantującym autentyczność neapolitańskich receptur.

Specjalnością są pizze na oryginalnym sosie San Marzano – również w rozmiarze XXL 50 cm! Do tego klasyczne makarony, tiramisu, panna cotta i włoskie espresso. Lokal oferuje także dostawę, w tym zamówienia online.

Co Was czeka 27 czerwca?
  • koncert Kati Król – włoska muzyka na żywo
  • letnie otwarcie ogródka Casa di Romano
  • aromatyczna pizza z pieca, makarony, włoskie desery
  • dodatkowe atrakcje i niespodzianki

Zarezerwuj stolik i poczuj włoski klimat z nami!
Casa di Romano – tam, gdzie muzyka, smak i pasja spotykają się przy jednym stole

Casa Di Romano

ul. Harcerska 20, Kędzierzyn-Koźle

728 978 338

[email protected]

Z okazji otwarcia ogródka Casa di Romano ma dla Was trzy pyszne pizze. Można je wygrać w konkursie, który jest na naszym profilu na Facebooku [KLIK]. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieście
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna