piątek, 26 czerwca 2026 12:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejna zbiórka odzieży i tekstyliów w Kędzierzynie-Koźlu

Od poniedziałku, 25 sierpnia, wystartowała tygodniowa zbiórka zniszczonej odzieży i tekstyliów w wyznaczonych lokalizacjach na terenie Kędzierzyna-Koźla.
Kolejna zbiórka odzieży i tekstyliów w Kędzierzynie-Koźlu

Uwaga! Punkt przy wejściu do lasu na al. Partyzantów został przeniesiony teraz pojemniki znajdziecie przy boisku Orlik, al. Partyzantów 32.

Pełna lista lokalizacji dostępna jest na stronie https://czystyregion.pl/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR5hzgK2nil1VnL41DEvGa5KnSpuxwWcgPfw2vBd9hgLLo16crO_9_tSv7WtLQ_aem_2WhvPw8y1dqyBTWNOzW8Cw

Pamiętajcie: zbiórka trwa od poniedziałku do piątku, odzież zostawiamy tylko w wyznaczonych pojemnikach i w czasie trwania zbiórki – inaczej to już zaśmiecanie, teren przy Orliku objęty jest monitoringiem. Większe ilości odzieży (np. po generalnych porządkach) możecie oddać do MPSZOK: Kędzierzyn – ul. Grunwaldzka 42/44,  Koźle – plac przy ul. Czechowa. Dbajmy wspólnie o czyste miasto! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Należało by rozpocząć proces cywilizowania Ukrainy, a tym bardziej jej przedstawicieli w Polsce, których gościmy. Spróbujcie pomieszkać w Niemczech czy Belgii i mieć auto na polskich blachach... Data dodania komentarza: 26.06.2026, 11:35 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Motoryzacja pikuje na twarz. Nowe samochody są absolutnie beznadziejne poza pojedynczymi wyjątkami, a ten teslański szmelc to truskawka na torcie. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: trzeci świat Treść komentarza: Czyli jak u mnie zimą z komina od pieca centralnego też wyleci taka iluminacja, to mogę powiedzieć, że to awaria i mam spokój ? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:25 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: 3dw2w Treść komentarza: nie jestem z ukrainy tylko z wołynia. ciekawe ile posmarował by to przesżło Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA Autor komentarza: Jarosław Mądry Treść komentarza: A nie możecie jakoś pogonić to towarzystwo? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:06 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni Autor komentarza: Zed Treść komentarza: Po polskich ulicach nie powinny jeździć auta bez przeglądów i OC na ukraińskich blachach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 06:56 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna