Wśród medalistów znaleźli się zawodnicy z naszego klubu, a mianowicie Michał Poprawa wywalczył złoty medal w sztafecie 4×50 m z przeszkodami oraz brąz na 200 m z przeszkodami, natomiast Ola Cieplak i Asia Czok zdobyły srebro w sztafecie 4×50 m z przeszkodami.
Świetnie zaprezentowała się również nasza najmłodsza zawodniczka Diana Emerling, która podczas swojego debiutu w imprezie tej rangi wraz z koleżankami z reprezentacji zajęła wysokie czwarte miejsce w juniorskiej sztafecie 4×50 m z przeszkodami.
To wspaniały początek mistrzostw i ogromny powód do dumy dla naszego klubu. Gratulujemy występu wszystkim reprezentantom Polski i życzymy dalszych sukcesów! - czytamy na facebookowym profilu MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle.
























Napisz komentarz
Komentarze