czwartek, 25 czerwca 2026 22:16
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kompletnie pijana 42-letnia kobieta podczas manewru omijania wjechała w inny samochód

W piątek, 3 października, około godziny 6:00 na alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
  • Źródło: Policja
Kompletnie pijana 42-letnia kobieta podczas manewru omijania wjechała w inny samochód

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem, 42-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, wykonując nieprawidłowy manewr omijania, uderzyła w hondę, którą kierował 55-letni mężczyzna.

– W trakcie dalszych czynności, po przeprowadzeniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – przekazał mł. asp. Patryk Restel, zastępujący oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Czas zrobić ukrbandernazi porządek. Są roszczeniowi, chamscy i nie przestrzegają zasad gościnności... Prezydent Nawrocki dobrze zrobił lecz nie rozumiem dalszego wspierania tej ... Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:16 Źródło komentarza: Pijany Ukrainiec z Reńskiej Wsi jechał slalomem po DK45. Po pościgu zatrzymali go inni kierowcy Autor komentarza: tw Treść komentarza: chwała matce narodu korea północna to pikuś Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:16 Źródło komentarza: Jednogłośne absolutorium dla prezydent Sabiny Nowosielskiej. Radni byli jednomyślni Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ewidentnie mają awarie a twierdzą że to normalka.... Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:11 Źródło komentarza: Nad Zdzieszowicami ponownie pojawiły się kłęby czarnego dymu Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Kurcze to ich obowiązek... Więc nie rozumiem takiej ekscytacji... To może pogratulować lekarzowi który akurat nie wziął w łapę ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:09 Źródło komentarza: List pełen uznania trafił do komendantki. Funkcjonariusze drogówki zasłużyli na pochwałę Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Skoro się tak wychwalają to czemu nocami nadal idioci na motocyklach czy drudzy debile z kierownicą poprzerabianych samochodów wyczyniają różne harce i nikt ich nie ściga ? Policja jak zwykle ściemnia w ciągu dnia a nocami śpią w krzakach lub nie maja nocnych dyżurów. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:06 Źródło komentarza: 46 mandatów i 39 pouczeń. Wyniki działań „Prędkość” w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: To znaczy że ten kanciak nie powinien jeździć po Polskich ulicach. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 21:03 Źródło komentarza: Tesla Cybertruck na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Przy tablicach napis: „NIE JESTEM z Ukrainy". ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna