Reklama
wtorek, 21 kwietnia 2026 23:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Projekt Helios Anime. Pokazy filmu "Lupin the IIIrd the Movie"

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pokazy filmu anime "Lupin the IIIrd the Movie: Nieśmiertelny rodowód", które odbędą się w piątek 10 października o godz. 18.00 oraz w niedzielę 12 października o godz. 15.00.
Projekt Helios Anime. Pokazy filmu "Lupin the IIIrd the Movie"

Lupin III – wnuk Arsène’a Lupina, najsłynniejszego wśród złodziei, który zasłynął kradzieżami drogocennych skarbów z całego świata, pozostawiając ich właścicielom swój znak rozpoznawczy. Człowiek z takim dorobkiem musiał w końcu stać się celem najniebezpieczniejszych zabójców na świecie. Lupin wraz z ekipą otrzymali specjalne zaproszenie na wyspę nieoznaczoną na żadnej mapie. Gospodarzem jest człowiek mający kontrolę nad najgroźniejszymi najemnikami, wplątany w niezliczone zbrodnie na globalną skalę! Kim jest ta tajemnicza persona? Odpowiedź kryje się w zakamarkach wyspy, której istnienie owiane jest tajemnicą. Aby odkryć tożsamość tajemniczego gospodarza i ukraść jego niezmierzone bogactwa, Lupin i jego ekipa, a także Inspektor Zenigata, zmierzają na zagadkowa wyspę. Skrywa ona niezliczone tajemnice, jak porzucone czołgi i uzbrojenie, a także osobliwych mieszkańców. Uznani za zmarłych zabójcy z przeszłości czekają tam na Lupina i jego towarzyszy.

Odpierając ataki, Lupin odkrywa w końcu, kto stoi za całą sprawą. Nazywa się Muom, a jego misją jest oczyszczenie Ziemi z ludzkości. Zamierza wyeliminować Lupina, który stoi mu na drodze. W tym celu nasyła na niego wspomnianych zabójców z przeszłości. Nieśmiertelność Muoma sprawia, że jest odporny zarówno na próby spalenia go żywcem, jak i kule wystrzelone prosto w głowę. Jednak za jego działaniami kryje się tajemniczy cień, każący nazywać się „Bogiem”… Lupin musi pokonać Muoma, aby ocalić świat – jednak toksyczna mgła sprawia, że musi to zrobić w ciągu 24 godzin, inaczej zginie. Niestety, jego ciało powoli pada ofiarą toksyn… Przyparty do muru, bez większych szans na powodzenie, Lupin musi zmierzyć się z najgroźniejszym wrogiem swojego życia!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna