Reklama
wtorek, 20 stycznia 2026 23:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zadbali o groby bohaterów. ZDJĘCIA

Uczestnicy z Hufca Pracy z Kędzierzyna-Koźla wraz z przedstawicielami Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle pokazali, że pamięć ma moc.
  • Źródło: Hufiec Pracy w Kędzierzynie-Koźlu/Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle
Zadbali o groby bohaterów. ZDJĘCIA

W sobotę 25.10.2025r. odbyła się kolejna edycja akcji porządkowania grobów na cmentarzu kozielskim. W inicjatywie wzięli udział członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle, kibice i sympatycy Chemika Kędzierzyn-Koźle, a także niezrzeszeni mieszkańcy naszego miasta.

Do wspólnego działania włączyli się również członkowie Hufca Pracy oraz żołnierze 17. Opolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Wspólnie uporządkowano mogiły, zapalono znicze i oddano hołd tym, którzy zapisali się w historii naszej Ojczyzny.

Zadbali o groby bohaterów, którzy oddali życie za wolność. W ciszy i skupieniu - z szacunkiem i wdzięcznością. Tak właśnie wygląda prawdziwa lekcja patriotyzmu.

Fotogaleria: Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle/Hufiec Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

 

 

 

 

 

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koźlanin 26.10.2025 16:22
O jakich bohaterach mowa ? Wedle historii i wyznania sekty politycznej PO&PiS?

Grzegorz 27.10.2025 12:02
O bohaterskich mordercach kobiet i dzieci - prawackie stowarzyszenia tak zwane "patriotyczne" innych bohaterów nie mają.

Grzegorz 27.10.2025 18:21
Im więcej martwych cywili, tym większy bohater. Zdaniem pisowców oczywiście.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Kiedyś to było fajne życie. Bilety kupowało się w kiosku lub w punkcie kontroli czasu i się jechało łamańcem. A teraz arak na MZK na fejsie, tiktoku czy tiktakach? A młodzi jak zabawki zdalnie sterowane.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 20:29Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: ZenobiaTreść komentarza: Chodzi katolka do kościoła klęka coś jęczy i stęka pod nosem a później gorzkie żale wylewa na psy... Co za hipokrytka i faryzeuszka.....Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:48Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: ZgredzikTreść komentarza: Ty też ciągle warczysz i powinieneś mieć kaganiec na mordzie bo zagrożenie szerzysz pajacu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:31Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Proszę ciągle ci sami komentatorzy którym wszystko przeszkadza. To właśnie tacy są potencjalnymi trucicielami psów czy kotów. Nie nawidzą zwierząt ani ludzi. I tym policja się powinna zająć.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:21Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Jak zwykle władzunia chwali się co "chcemy" i na tym się kończy ich rola. Kasa rozwalana jest na bzdury a efektu co jest najważniejsze brak !. Czyli mieszania czynszowe czy przyciągnięcie inwestorów a zatem nowe atrakcyjne miejsca pracy.... To jest najważniejsze a nie ciągłe podwyższanie pensji nauczycielom czy budowanie ścieżek rowerowych albo inwestycji w sport. Z tego dochodu do budżetu miasteczka nie będzie...Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Na co miasto Kędzierzyn-Koźle wyda 488 milionów złotych?Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: I co się dziwić ? Ilość mieszkańców tego upadającego miasteczka będzie się zmniejszać. Starzy umierają a młodzi wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy lub kontynuacji nauki. Nowosielska od lat siedzi i nic dobrego nie robi i nie zrobiła by to miasteczko kwitło. Brak nowych lokali mieszkalnych - czynszowych, brak nowych atrakcyjnych miejsc pracy a to podstawa egzystencji każdego miasta. Port Kozielski każdy widzi jaki jest i taki jest stosunek władz jaki ten port. Czas by pożegnać ta panią i rozliczyć za okres demontażu Kędzierzyna-Koźla.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 17:06Źródło komentarza: Nadal oscylujemy wokół 50 tysięcy mieszkańców, ale jest nas coraz mniej
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna