Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 09:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla oddali hołd Niepodległej. ZDJĘCIA

We wtorek 11 listopada na Placu Rady Europy powiały biało-czerwone flagi, a mieszańcy Kędzierzyna-Koźla z dumą odśpiewali hymn państwowy.
  • Źródło: Urząd Miasta
Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla oddali hołd Niepodległej. ZDJĘCIA

Uroczystości 107 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbyły się przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudzkiego, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze. Nie zabrakło też artystycznych akcentów. Uroczystość uświetniły występy dzieci z PSP nr 20 oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu chóru „Echo Kresów”.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koźlanin 11.11.2025 22:29
Wielu zdrajców i hipokrytów z sekty KałO&PiS ośmiesza te jakże ważne święto prawdziwych Polaków. To oni sprzedają Polskę pozwalają by Nas Naród Polski upadlano i okradano. Służą zamiast Polsce to ;USAraelowi, angolom, niemrom i banderlandowi. To oni pozwalają by Polacy czuli się zagrożeni. To oni chcą byśmy walczyli za w/w obcych interesy. To po to nasi dziadkowie, ojcowie walczyli w obu wojnach oraz z komunizmem byśmy znów byli bezpaństwowym nikomu niepotrzebnym ludem ?

mądry i oczytany 11.11.2025 16:41
Wieńce pod pomnikiem kontrowersyjnego syfilika, może szpiega Niemiec, niekoniecznie autora zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej, dążącego do dyktatury, twórcy obozu w Berezie Kartuskiej, może i zamieszanego w dziwne śmierci z jego otoczenia. A stawiający go sobie za wzór Kaczyński miał podobne cele... Kontynuowanie przedwojennego kultu tego marszałka w XXIw. no Polacy ogarnijmy się!!! Tylko dzieci szkoda... takie dziady za wzór dla dzieci???

Koźlanin 11.11.2025 22:30
Jesteś durniem a nie mądrym. Chyba tylko książke telefoniczną z czasów prl-u przeczytałeś...

mądry i oczytany 12.11.2025 23:44
Acha, czyli jak mnie obrzucisz inwektywami to zniżę się do twojego niskiego poziomu, a może nawet mnie przekonasz??? Nawet mi cię nie żal, głębokie wyrazy współczucia... Koźlanin... meh

Henryk Portier 12.11.2025 16:25
Nie rób sie ganby synek.... Jaki ty mądry ? Chyba po Kłodnicy.... O czytaniu nie wspomnę.

mądry i oczytany 12.11.2025 23:46
Tu jest Polska, chcesz się dołączyć to pisz w językach oficjalnych, bo ten co bezrefleksyjnie kaleczysz prezydent nie chciał uznać...

L°° 13.11.2025 14:01
niby mądry i niby oczytany - dzięki autochtonom mówiącym po śląsku teraz tu jest Polska, . Gdyby nie ta mowa, mielibyśmy tu Cosel, Haydebreck, Klodnitz. No i jeszcze jedno - na syfilis zmarł twój idol Lenin, nie Piłsudski.

sierota po PiS 13.11.2025 16:29
A i Piłsudski jeszcze "symulował" choroby psychiczne. Źle się prowadził i do tego porzucił wiarę Prawdziwych Polaków ... by wziąć drugi ślub luterański. A to mniej więcej tak jak większość gwiazd z PiS. Ślub przed plebanem / unieważnienie / ślub przed biskupem. Trzeba brać przykład z idoli.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kpina DM 2026 Treść komentarza: Mam nadzieję że ten syf na parkingach sklepów prywatnych,chodnikach, parkach itd będzie posprzątany przez organizatorów tego wydarzenia. Aleję Jana Pawła pewnie wypicuja a reszta głęboko gdzieś jak co roku, nie potraficie posprzątać wszystkiego w okolicy, to wasza impreza i wasz problem a nie nas lokalnych przedsiębiorców. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:36 Źródło komentarza: Dni Kędzierzyna-Koźla rozpoczęte. Orkiestra Żeglugi „przegoniła” deszczowe chmury. ZDJĘCIA Autor komentarza: Mateusz Treść komentarza: W chrześcijaństwie joga bywa uznawana za grzech lub zagrożenie duchowe z powodu jej korzeni w religiach Wschodu. Kościół katolicki zwraca uwagę na to, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale system filozoficzno-religijny prowadzący do panteizmu i bałwochwalstwa (sprzeczne z I przykazaniem) oraz próbę osiągnięcia zbawienia własną mocą. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:43 Źródło komentarza: Zbliża się Międzynarodowy Dzień Jogi na Dębowej Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ćwiczcie, ćwiczcie bo mięso armatnie jest potrzebne.... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:58 Źródło komentarza: Poligon zamiast szkolnych ławek. Tak ćwiczyli kadeci z Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA Autor komentarza: xD Treść komentarza: Właśnie.. zrobicie dobre spotkanko poznawczo-mordobijne to i Batyr może odruchowo przyjedzie z patronatem :D Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:46 Źródło komentarza: 20 lat temu reaktywowali Chemika. Przypominamy, jak wszystko się zaczęło Autor komentarza: Janush Treść komentarza: I zapraszamy zapie*dalać na nasze premie od 6 rano xd Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:44 Źródło komentarza: Grupa Azoty poprawia wyniki. Kędzierzyn z wyraźnym wzrostem rentowności Autor komentarza: Leszek Treść komentarza: Czarną pszczołą czyli zadrzechnię fioletową, obserwujemy już od kilku lat, na terenie ROD Kuźniczka przy ul. Platanowej oraz w Lenartowicach. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:33 Źródło komentarza: Czarna pszczoła uchwycona na kozielskich ogródkach działkowych. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna