piątek, 5 grudnia 2025 08:28
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Apel do uczniów w sprawie przerwy w nauce

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wszystkie placówki oświatowe na terenie miasta i powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego zostały zamknięte w terminie od 16 do 25 marca.
  • Źródło: Starostwo powiatowe
Apel do uczniów w sprawie przerwy w nauce

Zwracamy się do uczniów i ich rodziców o stanowcze ograniczenie przebywania w tym czasie w miejscach publicznych! Prosimy również o gruntowne przemyślenie wyjść z domu w miejsca publiczne, a okres kilkunastodniowej „przerwy” potraktować z pełną odpowiedzialnością za swoje zdrowie i innych!

Drodzy uczniowie, w tym trudnym okresie przerwa w normalnym funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, zachęcamy zatem do samodzielnego uzupełnienia zdobytych wiadomości, zaglądania na strony edukacyjne np. epodreczniki.pl, gdzie znajduje się wiele ciekawych materiałów pomocnych w ugruntowaniu i uporządkowaniu zdobytej wiedzy oraz rozwijania własnych kompetencji. Przez cały ten czas możecie również liczyć na zdalną pomoc nauczycieli, która polegać będzie na wyjaśnianiu niejasności oraz przesyłaniu za pomocą internetu i środków komunikacji elektronicznej pomocnych materiałów i zadań. Potraktujcie tę trudną sytuację jako sprawdzian swoich kompetencji w zakresie samodzielnego zdobywania wiedzy i przejęcia odpowiedzialności za swój proces uczenia się.

Nie wiemy, jak dalece wirus się rozprzestrzeni, ale wiemy na pewno, że należy unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi np. centra handlowe, komunikacja publiczna, puby, kina, dyskoteki itp. Należy też bezwzględnie przestrzegać zasad higieny i czystości pomieszczeń.

Prosimy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz komunikaty umieszczone na stronach szkół, w których będziemy informować o działaniach podejmowanych przez daną placówkę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna