Reklama
środa, 21 stycznia 2026 10:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zadebiutował w mistrzostwach Polski seniorów

Jakub Bujak z MMKS-u Kędzierzyn-Koźle wystartował w halowych mistrzostwach Polski seniorów w skoku wzwyż. Nasz reprezentant w tym konkursie zajął siódme miejsce. Zawody rozgrywane są w Toruniu.
Zadebiutował w mistrzostwach Polski seniorów
Podczas mistrzostw Polski U-20 Jakub Bujak był bliski osiągnięcia wyniku 210 cm

Autor: archiwum prywatne

Dla młodego skoczka z Kędzierzyna-Koźla, który tydzień temu został halowym mistrzem Polski w kategorii U-20, był to debiut w rywalizacji seniorskiej. Złoty medal zapewnił mu skok na wysokości 208 cm. Teraz w Toruniu podopieczny Andrzeja Saczko pokonał poprzeczkę na wysokości 204 cm. Dało mu to siódme miejsce w konkursie. Co ciekawe, gdyby powtórzył wynik z zawodów juniorskich, to znalazłby się tuż za podium na czwartej pozycji.

 

Konkurs, który odbył się w Arenie Toruń 16 lutego, nie stał na specjalnie wysokim poziomie. Wygrał Norbert Kobielski (MKS Inowrocław) z rezultatem 222 cm. Drugi był Sylwester Bednarek (RKS Łódź) z wynikiem 219 cm, a trzeci Maciej Grynienko (Orlica Domaniów), który skoczył 216 cm.

 

W mistrzostwach, które zakończą się w niedzielę, czterystu najlepszych lekkoatletów w Polsce walczy nie tylko o medale, ale też o minima uprawniające do startu w halowych mistrzostwach Europy w Glasgow.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: 😃Treść komentarza: Adres to GAGARINA 4Data dodania komentarza: 21.01.2026, 09:43Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porzeAutor komentarza: NiezłomnyTwórTreść komentarza: Facebook zaczyna mieć coraz więcej hakowanych kont i nie radzą sobie z przywróceniem dostępu dla prawowitego właściciela np normalnego użytkownika, więc gwarancji nie ma. Wiem co mówie, pracowałem w komputerówce jakiś dłuży czas i przychodzili po do mnie po różnych włamów do kont, służby nie potrafiły nic z tym zrobić a Facebook jedynie coraz bardziej ucinał pomoc, ostatecznie mogą usunąć im konta i muszą stawiać na nowo, to realne co może ich spotkać, jakby Meta miał kopie zapasowe i polityki ro pewnie przywrócenie byłoby na pstryknięcie palcaData dodania komentarza: 21.01.2026, 04:55Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: Baba z jedynkiTreść komentarza: Czyli tobą w pierwszej kolejnościData dodania komentarza: 20.01.2026, 23:45Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”Autor komentarza: GąskaTreść komentarza: Niech sprawdzą odciski palców, wtedy łatwiej złapać włamywaczy.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 23:07Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Kiedyś to było fajne życie. Bilety kupowało się w kiosku lub w punkcie kontroli czasu i się jechało łamańcem. A teraz arak na MZK na fejsie, tiktoku czy tiktakach? A młodzi jak zabawki zdalnie sterowane.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 20:29Źródło komentarza: Cyberatak na profil Facebook MZK w Kędzierzynie-Koźlu. Konto prawdopodobnie zostało przejęteAutor komentarza: ZenobiaTreść komentarza: Chodzi katolka do kościoła klęka coś jęczy i stęka pod nosem a później gorzkie żale wylewa na psy... Co za hipokrytka i faryzeuszka.....Data dodania komentarza: 20.01.2026, 18:48Źródło komentarza: Odnotowano już cztery przypadki otrucia psów. Mieszkańcy ostrzegają: „Ktoś kręci się koło posesji”
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 16 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama