Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 11:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA powołani na zgrupowanie kadry

Trzech zawodników Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle otrzymało powołanie na zgrupowanie kadry narodowej siatkarzy, które rozpocznie się 1 czerwca w Spale.
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA powołani na zgrupowanie kadry

Trener Vital Heynen podał skład reprezentacji narodowej na zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, które rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 13 czerwca.

Wśród dziewiętnastu zawodników znaleźli się: libero Paweł Zatorski, przyjmujący Aleksander Śliwka oraz nowy nabytek ZAKSY – środkowy Jakub Kochanowski.

Pozostali powołani siatkarze: przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Bartosz Kwolek, Wilfredo Leon, Artur Szalpuk; środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos; Piotr Nowakowski; atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Maciej Muzaj; rozgrywający: Fabian Drzyzga, Marcina Komenda, Grzegorz Łomacz; libero: Damian Wojtaszek.

W sztabie szkoleniowym znalazł się fizjoterapeuta ZAKSY Paweł Brantd.

Przed rozpoczęciem zgrupowania na terenie COS OPO Spała wszyscy zawodnicy oraz sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19. Szczegóły pracy w Spale będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z koronawirusem.

Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 29 czerwca do 11 lipca. Polski Związek Piłki Siatkowej czyni starania o organizację spotkań sparingowych.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrzTreść komentarza: Parkingu brak ❗Data dodania komentarza: 30.04.2026, 09:16Źródło komentarza: Nowa Inwestycja Kliniki Nova w Kędzierzynie-Koźlu!Autor komentarza: KojTreść komentarza: Ul. Marynarska w Porcie. Był tam zakład krawiecki. Jego właścicielem był p. Rygiel. Była też stołówka pracownicza Żeglugi na Odrze i Zakładowa Straż Pożarna.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 05:25Źródło komentarza: Kolejna fotograficzna zagadka z dawnych lat. Co to za ulica?Autor komentarza: ...Treść komentarza: No tak, najłatwiej ponarzekać i zwyzywać, bo same niemieckie auta, a jakie mają być, większość z niemiec kupowana za prl jeszcze, przypominam, takie zloty mają łączyć, a nie dzielićData dodania komentarza: 29.04.2026, 23:26Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: jacaTreść komentarza: Z duszy artykul!? Skoro już zweryfikowaliście info u źródła i nie ma takich planów, to po co rozsiewać plotki!? 🤦‍♂️Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:14Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: JacekTreść komentarza: To fajnie chętnie popatrzę na panów w obcisłych strojach. Lubie takichData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:40Źródło komentarza: W majówkę startują miejskie rowery. Niższe ceny i nowe lokalizacje OK Bike!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Aktu przekazania dokonała prezydent miasta Sabina Nowosielska. Czy to jest własność pani Nowosielskiej żeby szastała tak jednak społecznym a nie pani Nowosielskiej mieniem ? Już chyba dosyć szkód narobiła temu miasteczku ta pani. A rada osiedla Stare Miasto może tak za robotę się weźmie a nie spotkania towarzyskie na koszt mieszkańców tylko organizować !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 20:38Źródło komentarza: Rada Osiedla Stare Miasto przejęła lokal po „Studni”
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama