Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 10:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nad Jeziorkiem w Kobylicach. Urokliwy zakątek w którym każdy znajdzie coś dla siebie. FOTO i WIDEO

Wiosną 2017 roku rozpoczęto pierwsze prace na terenie koło byłej żwirowni w miejscowości Kobylice. Tematów, jak to zwykle bywa, na początku było bardzo dużo. W pierwszej kolejności uporządkowanie i wyrównanie terenu. Drugi istotny temat to adaptacja byłego budynku administracyjnego na pomieszczenia mieszkalne. Dzięki ekspertyzie odpowiednich organów udało się przystosować budynek tak, aby zapewnić gościom bezpieczne miejsce do przenocowania (zamieszkania).
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Na powierzchni blisko 25 arów stworzono bazę z całorocznymi pokojami, które mogą pomieścić w sumie 15 osób. Budynek znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym terenie z bezpośrednim dostępem do wody. Nie da się ukryć, że woda jest jednym z atutów zachęcających gości do odwiedzin. Strzałem w dziesiątkę okazało się również zamontowanie zjeżdżalni wodnej, która w ciepłe dni robi furorę nie tylko wśród dzieci.

Na terenie obiektu powstała nietuzinkowa altana. Do skorzystania z niej zachęcają nie tylko nietypowe lampy, część grillowa czy jej kolorystyka. Przede wszystkim altana została postawiona z myślą o zapewnieniu miejsca dla rodzinnych spotkań czy organizacji imprez praktycznie w każdą pogodę. Istnieje bowiem możliwość osłonięcia każdej ze ścian altany, tak aby wiatr czy deszcz nie przeszkodziły w spotkaniu, ale też nie ograniczały pięknych widoków na zbiornik wodny i otaczającą zieleń.

W zeszłym roku powstał dodatkowy kącik do przygotowania ogniska czy zrobienia kociołka. Każdego roku dokładane są starania, by wzbogacić czy udoskonalić teren obiektu. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z roku na rok zapytań przybywa, a są one coraz bardziej nietypowe.

Poza ofertą skierowaną do klientów indywidualnych, którzy pragną wypocząć, coraz częściej obiekt wynajmowany jest na wszelkiego rodzaju eventy. Zarówno imprezy firmowe, spotkania biznesowe, jak i biesiady rodzinne cieszą się tu coraz większą popularnością. Podobnie jak  imprezy plenerowe dla najmłodszych gości. Jesteśmy na tyle elastyczni, że o ile pogoda może pokrzyżować zabawy w plenerze, o tyle my staramy się zawsze znaleźć złoty środek. Zdarzały się nawet urodziny w deszczu, gdzie oczywiście były ślizgi na wodnej zjeżdżalni, ale i bieganie boso po zielonej trawie.

O ile zamknięte strefy rozrywki cieszą się popularnością w nieco chłodniejsze dni, o tyle my zachęcamy naszych gości do wyjścia z czterech ścian i zorganizowania czegoś na łonie natury.

Dlatego też zapraszamy z tego miejsca do odwiedzin naszej strony, ale przede wszystkim obiektu NAD JEZIORKIEM w Kobylicach.

Mamy nadzieję, do miłego zobaczenia!

Zarezerwuj już teraz +48 785 253 915



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Grażyna Hensel 21.07.2024 13:52
Właśnie wróciłem z Kobylic z wypoczynku nad Jeziorkiem jestem bardzo zadowolona byłam tam już dwa razy i napewo przyjadę w przyszłym roku ....cudowna atmosfera super właściciel spokój czysta woda i natura nic więcej nie potrzeba ....domki do dyspozycji dobrze wyposażone...

sasiad 25.04.2023 14:56
jezeli jest to miesce co mysle to juz dawno mialo swoj urok tam sie wychowalem to miejsca z mojego dziecinstwa chic jak bylem dzieckiem nie bylo takich atrakcji ale polecam to miejsce jest napewno cisza i spokoj

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrzTreść komentarza: Parkingu brak ❗Data dodania komentarza: 30.04.2026, 09:16Źródło komentarza: Nowa Inwestycja Kliniki Nova w Kędzierzynie-Koźlu!Autor komentarza: KojTreść komentarza: Ul. Marynarska w Porcie. Był tam zakład krawiecki. Jego właścicielem był p. Rygiel. Była też stołówka pracownicza Żeglugi na Odrze i Zakładowa Straż Pożarna.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 05:25Źródło komentarza: Kolejna fotograficzna zagadka z dawnych lat. Co to za ulica?Autor komentarza: ...Treść komentarza: No tak, najłatwiej ponarzekać i zwyzywać, bo same niemieckie auta, a jakie mają być, większość z niemiec kupowana za prl jeszcze, przypominam, takie zloty mają łączyć, a nie dzielićData dodania komentarza: 29.04.2026, 23:26Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: jacaTreść komentarza: Z duszy artykul!? Skoro już zweryfikowaliście info u źródła i nie ma takich planów, to po co rozsiewać plotki!? 🤦‍♂️Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:14Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: JacekTreść komentarza: To fajnie chętnie popatrzę na panów w obcisłych strojach. Lubie takichData dodania komentarza: 29.04.2026, 20:40Źródło komentarza: W majówkę startują miejskie rowery. Niższe ceny i nowe lokalizacje OK Bike!Autor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Aktu przekazania dokonała prezydent miasta Sabina Nowosielska. Czy to jest własność pani Nowosielskiej żeby szastała tak jednak społecznym a nie pani Nowosielskiej mieniem ? Już chyba dosyć szkód narobiła temu miasteczku ta pani. A rada osiedla Stare Miasto może tak za robotę się weźmie a nie spotkania towarzyskie na koszt mieszkańców tylko organizować !Data dodania komentarza: 29.04.2026, 20:38Źródło komentarza: Rada Osiedla Stare Miasto przejęła lokal po „Studni”
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 9°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna