Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 09:15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powstał Magiczny Ogród. Zjemy w nim pyszną pizzę z pieca chlebowego i lody rzemieślnicze

Właściciele hotelu Magiczny Zakątek w Raszowej nie próżnowali gdy z powodu pandemii koronawirusa musieli zamknąć obiekt. Przerwę w przyjmowaniu gości wykorzystali na remonty, wymianę trawnika i rozbudowę.
Powstał Magiczny Ogród. Zjemy w nim pyszną pizzę z pieca chlebowego i lody rzemieślnicze

Na przestrzenie trzech miesięcy przy hotelu powstał urokliwy Magiczny Ogród. Miejsce idealnie nadaje się na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Strefa chillout to nie tylko miejsce gdzie można odpocząć rozkoszując się pięknymi widokami ogrodu ale też świetne zaplecze gastronomiczne.

- Oprócz pysznej prawdziwie włoskiej pizzy już wkrótce będzie można zjeść dania z pieca chlebowego i grilla - zapowiada Aneta Stania Tkaczyk, manager Magicznego Zakątka.

W menu znajdziemy też prawdziwe rzemieślnicze lody i sorbety lodowe. Są dostępne w wafelku, kubeczku lub w formie pysznych deserów. Magiczny Ogród czynny jest od wtorku do czwartku w godzinach od 15.00 do 21.00, w piątki i soboty od godz. 15.00 do 23.00 a w niedzielę od godz. 12.00 do 21.00.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WoznyInternetuTreść komentarza: Skoro niepotwierdzonento po co rozsiewacie p,otko?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:56Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: Instytut Myśli CiemnogrodzkiejTreść komentarza: a ciebie kiedyś porwała czarna Wołga i jakiś dygnitarz ci pod kopułą gmerał...Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:15Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: GregTreść komentarza: Były LECLERC niszczeje od 2 lat.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 14:59Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: 60Treść komentarza: Podobna sytuacja była w przypadku pożarów; wysypiska i przy ul. Stalmacha. Dymy było widać z odl. ok 100,0 km, żadnej informacji co się pali, kierunku wiatru, w radiu muzyka disco-polo. Radni to przemilczeli ?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 12:35Źródło komentarza: Zanieczyszczenie wody na osiedlu Blachownia. Radni pytali o procedury i opóźnioną informacjęAutor komentarza: Joanna MaciagTreść komentarza: W I LO w Koźlu impreza trwałą ponad 4 godziny, prawie do 21szej od 16:30. Brak szacunku dla rodziców. Rodzice stali na korytarzu bo nie było miejsca dla auli.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 11:00Źródło komentarza: Maturzyści pożegnali szkolne mury. Przed nimi egzaminy i spełnianie marzeń. ZDJĘCIAAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Szkoda, że na takich zlotach 90% aut to niemieckie złomy - Golfy 3, Audiki 80, Mercedesy W124 i inne nudne do porzygu wozidła. Ale 2CV i Mini fajne. Dobrze widzę w tle na jednym zdjęciu Fiata Dino? Toż to rarytas nie z tej ziemi!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 10:32Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIA
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1032 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna