Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 08:31
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkie bieganie w Kędzierzynie-Koźlu

To będzie biegowy weekend w Kędzierzynie-Koźlu. Przed nami sobotni (19 września) „Bieg po zdrowie”, organizowane przez Time Sport. Natomiast w niedzielę (20 września) odbędzie się szósta edycja imprezy „GAZ-SYSTEM na piątkę!”, którą organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wielkie bieganie w Kędzierzynie-Koźlu

„Bieg po zdrowie” na dystansie 5 km odbędzie się w sobotę po kozielskich plantach. Na liście startowej jest 234 uczestników. Start i meta obok boiska „Orlik”. Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Program imprezy:

9.00-10.30 - weryfikacja uczestników zawodów nordic walking

9.00-11.30 - weryfikacja uczestników biegu

10.45 - start marszu nordic walking,

12.00 - start biegu głównego

13.30 - ogłoszenie wyników i dekoracja

 

W niedzielę biegacze przeniosą się do Kędzierzyna, gdzie odbędzie się bieg „GAZ-SYSTEM na piątkę!”. Tradycyjna rywalizacja na pięciokilometrowej trasie, wytyczonej w lesie za halą sportową "Śródmieście" i krytą pływalnią oraz wzdłuż al. Jana Pawła II, rozpocznie się o godz. 12.

Wcześniej, bo od godz. 10.30, przeprowadzone zostaną biegi dla dzieci i młodzieży. Najmłodsze kilkulatki będą miały do pokonania dystans 80 metrów, a nastolatki z najstarszej grupy wiekowej będą rywalizowały na 800 metrów.

Szczegóły wydarzenia na stronie MOSiR.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kpina DM 2026 Treść komentarza: Mam nadzieję że ten syf na parkingach sklepów prywatnych,chodnikach, parkach itd będzie posprzątany przez organizatorów tego wydarzenia. Aleję Jana Pawła pewnie wypicuja a reszta głęboko gdzieś jak co roku, nie potraficie posprzątać wszystkiego w okolicy, to wasza impreza i wasz problem a nie nas lokalnych przedsiębiorców. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 00:36 Źródło komentarza: Dni Kędzierzyna-Koźla rozpoczęte. Orkiestra Żeglugi „przegoniła” deszczowe chmury. ZDJĘCIA Autor komentarza: Mateusz Treść komentarza: W chrześcijaństwie joga bywa uznawana za grzech lub zagrożenie duchowe z powodu jej korzeni w religiach Wschodu. Kościół katolicki zwraca uwagę na to, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale system filozoficzno-religijny prowadzący do panteizmu i bałwochwalstwa (sprzeczne z I przykazaniem) oraz próbę osiągnięcia zbawienia własną mocą. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 23:43 Źródło komentarza: Zbliża się Międzynarodowy Dzień Jogi na Dębowej Autor komentarza: Koźlanin Treść komentarza: Ćwiczcie, ćwiczcie bo mięso armatnie jest potrzebne.... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:58 Źródło komentarza: Poligon zamiast szkolnych ławek. Tak ćwiczyli kadeci z Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA Autor komentarza: xD Treść komentarza: Właśnie.. zrobicie dobre spotkanko poznawczo-mordobijne to i Batyr może odruchowo przyjedzie z patronatem :D Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:46 Źródło komentarza: 20 lat temu reaktywowali Chemika. Przypominamy, jak wszystko się zaczęło Autor komentarza: Janush Treść komentarza: I zapraszamy zapie*dalać na nasze premie od 6 rano xd Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:44 Źródło komentarza: Grupa Azoty poprawia wyniki. Kędzierzyn z wyraźnym wzrostem rentowności Autor komentarza: Leszek Treść komentarza: Czarną pszczołą czyli zadrzechnię fioletową, obserwujemy już od kilku lat, na terenie ROD Kuźniczka przy ul. Platanowej oraz w Lenartowicach. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 22:33 Źródło komentarza: Czarna pszczoła uchwycona na kozielskich ogródkach działkowych. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna