Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 02:03
Reklama
Reklama nad jeziorkiem kobylice
Reklama
Reklama

Piotr Rybiałek i Kelli Smith najlepsi w "Biegu po zdrowie"

Blisko 170 uczestników wystartowało w piątej edycji „Biegu po zdrowie” oraz marszu nordic walking, które 19 września odbyły się na plantach w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Źródło: Urząd miasta
Piotr Rybiałek i Kelli Smith najlepsi w "Biegu po zdrowie"

Autor: Foto: urząd miasta

Najszybciej trasę o długości 5 km pokonał Piotr Rybiałek ze Zdzieszowic. Zwycięzca osiągnął czas 19 minut i 4 sekundy. Drugi był Adrian Lampa z Częstochowy (19,49), a trzecie Bernard Rzepka ze Zdzieszowic (19.59). Na czwartym miejscu zawody ukończył najszybszy kędzierzynianin Damian Harnus (20.11).

Rywalizację kobiet wygrała Kelli Smith z Kędzierzyna-Koźla z wynikiem 20 minut i 14 sekund. To był szósty czas w klasyfikacji generalnej. Druga wśród pań była Beata Szatka z Gogolina (24,15), a trzecia Klaudia Kowalska z Siedliska (24,36). Bieg ukończyło 154 zawodników.

Kategorię sprawni inaczej wygrał Lesław Jastrzębski z Prudnika. Trasę ukończyło 5 uczestników.

Przy okazji zorganizowano też marsz nordic walking na 5 km. Tu najszybsi byli Grzegorz Sawecki z Będzina i Agnieszka Nowicz z Kędzierzyna-Koźla. Wystartowało 10 osób.

Biegaczy wystartował, a następnie dekorował Mateusz Gibaszek. Dyskobol z Kędzierzyna-Koźla zbiera pieniądze na operację, która ma mu pozwolić kontynuować karierę sportową. Pisaliśmy o tym: TUTAJ.

Imprezę zorganizowały Time-Sport.pl oraz Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle.

 

Zdjęcia: urząd miasta

 

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Gdyby nie niemiecki imperializm to dalej mieliby te wszystkie pałace. Przegrali w jedną wojnę wszystkie swoje zdobycze z 250 lat podbojów.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:04Źródło komentarza: „Niebiański” kolor zachował się na starym murze w okolicach dawnego pałacu Flemminga. VIDEOAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Ciekawostka. Jak opowiesz po śląsku nawet najśmieszniejszy kawał na świecie to straci wszystko. Świerszcze grają. Sprawdźcie sami.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 23:00Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: AgaTreść komentarza: Czemu Pan Babcia a nie Pan Dziadek skoro to facet? Wszystko fajnie ale po co zaś robi chlop za baba? Już wszędzie, na z kożdym kroku tak musi być? Downij na Śląsku tak nie było. Chlop był chlopym a baba babom a babcia babciom i niech tak łostanie. Niech se "Pan Babcia" poszuko jako fajno frelka i niech łona gro Babcia łon Dziadka. Czyż ni mom racji?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:59Źródło komentarza: Pan Babcia na IX Powiatowym Konkursie Gwary Śląskiej „Godej po naszymu”. ZDJĘCIAAutor komentarza: PopTreść komentarza: Zgadzam się. Wiele zła się tam dzieje od lat!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:47Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Ta jasne. Wina szkoły jest ewidentna. Skoro instytucje zawodzą to media nagłaśniają patologię.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:44Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła uczniaAutor komentarza: ŚwiadekTreść komentarza: Napisał dyrekcja lub jej pochlebcy! 😅Data dodania komentarza: 21.04.2026, 22:41Źródło komentarza: Jak ktoś jeszcze raz trzaśnie szafką, to trzasnę w łeb! - powiedziała nauczycielka i uderzyła ucznia
zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna