piątek, 5 grudnia 2025 10:58
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdewastowany przystanek na szlaku kolejowym w Polskiej Cerekwi. Gmina szuka sprawców. Zdjęcia

Do kolejnych zniszczeń na ścieżce pieszo-rowerowej, przebiegającej przez gminy: Reńska Wieś, Cisek i Polska Cerekiew, doszło 11 maja. Z prośbę o pomoc w ujęciu sprawców zaapelowały urzędy gmin Polska Cerekiew oraz Reńska Wieś.
Zdewastowany przystanek na szlaku kolejowym w Polskiej Cerekwi. Gmina szuka sprawców. Zdjęcia

- Są ludzie, którym myślenie widocznie sprawia ból. Kolejne zdjęcia z serii jedni budują, a inni psują. Zastanawiamy się ileż trzeba mieć w sobie nienawiści żeby zrobić coś takiego? Kolejne elementy na Szlaku Kolejowym na terenie naszej gminy zostały wczoraj zdewastowane przez bezmyślną osobę lub osoby. O głupocie i chamstwie takiego zachowania trudno cokolwiek napisać, bo trudno powiedzieć, że zrobiły to osoby, które najpierw pomyślały, a później zrobiły. Szkoda, że koszty naprawy poniesione będą z gminnych pieniędzy, a sprawcy tego bezmyślnego zachowania pozostaną bezkarni. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, które mogą pomóc w znalezieniu sprawcy bądź sprawców prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 774801460 lub adres e-mail: [email protected] – czytamy apel w mediach społecznościowych.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rowerzystka 13.05.2021 09:25
Jedyna metoda to dla przykładu ukarać sprawców wysoką karą co najmniej 10 tys. !!! ku przestrodze dla innych!!!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna