Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 02:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyjątkowy Dzień Chłopaka w przedszkolu nr 6. ZDJĘCIA

Wyjątkowy przebieg miał Dzień Chłopaka w Publicznym Przedszkolu nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu. Placówkę odwiedzili policjanci, którzy przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Wyjątkowy Dzień Chłopaka w przedszkolu nr 6. ZDJĘCIA
Niecodzienni goście w Publicznym Przedszkolu nr 6

Wizyta w „Kasztankowym Przedszkolu” związana była z realizacją projektu „Bezpieczny przedszkolak”. Maluchy dowiedziały się między innymi, jakie zagrożenia mogą je spotkać w drodze z domu do przedszkola, na co zwracać uwagę, a czego trzeba unikać.

Mundurowi omówili podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. W tym celu posłużyli się elementami wyposażenia minimiasteczka ruchu drogowego.

Najmłodsi dowiedzieli się także na czym polega praca policjanta i w jakich sprawach można zwracać się do mundurowych z prośbą o pomoc. Wszystkie dzieci otrzymały też książeczki edukacyjne.

- Tego typu spotkania mają niewątpliwie wpływ na podnoszenie poziomu świadomości dzieci na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dzieciom spotkanie z funkcjonariuszami bardzo się podobało i serdecznie zaprosili ich do kolejnej wizyty - informuje Dominika Kubaczyńska z PP nr 6.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Edek 30.09.2021 19:16
Ciekawe czy pokazali jak dusić nogą mamusie i tatusia do utraty tchu ,dziś to takie modne w pislicj

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama