Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 07:35
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kozle

Powrót do szkół dopiero we wrześniu?
Powrót do szkół dopiero we wrześniu?

Kiedy zabrzmi pierwszy dzwonek? Dziś odpowiedź na to pytanie to jak wróżenie z fusów. Samorządy zabezpieczają się w sprzęt dla uczniów, niezbędny do zdalnej nauki.

19.04.2020 13:23    2
Pożar trawy w Lenartowicach
Pożar trawy w Lenartowicach

W sobotę, 18 kwietnia około godziny 23.30 strażacy interweniowali na terenie ogródków działkowych przy ulicy Nowowiejskiej w Lenartowicach, gdzie doszło do pożaru nieużytków.

19.04.2020 12:41
Do szpitala zakaźnego w Koźlu przywieziono 25 pacjentów
Do szpitala zakaźnego w Koźlu przywieziono 25 pacjentów

Sytuację epidemiologiczną w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim monitoruje starostwo. Decyzją wojewody opolskiego do szpitala zakaźnego przewieziono wczoraj 25 pacjentów. Jak przedstawiają się dane z rana 19 kwietnia?

19.04.2020 10:23    1
Kolizja dwóch samochodów na ulicy Kozielskiej
Kolizja dwóch samochodów na ulicy Kozielskiej

W sobotę, 18 kwietnia chwilę przed godziną 18 na ulicy Kozielskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

18.04.2020 18:59    1    1
Nocny pożar na Żabieńcu
Nocny pożar na Żabieńcu

W sobotę, 18 kwietnia około godziny 1 cztery zastępy straży pożarnej interweniowały na Żabieńcu. Przed jednym z domów doszło do pożaru drewnianych palet. Ogień przedostał się również na pobliskie drzewo.

18.04.2020 16:14
Gołąb w opałach - interweniowali strażacy
Gołąb w opałach - interweniowali strażacy

W sobotę, 18 kwietnia około godziny 14 strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że za banerem jednego ze sklepów przy ul. Wojska Polskiego utknął gołąb i nie potrafi się wydostać.

18.04.2020 16:05    1
Pożar składowiska opon w Bierawie
Pożar składowiska opon w Bierawie

W sobotę, 18 kwietnia po godzinie 12 strażacy zostali zadysponowani do Bierawy - okolice ulicy Gliwickiej, gdzie doszło do pożaru składowiska opon. Gęsty, czarny dym widoczny był z wielu kilometrów.

18.04.2020 15:18    4    2
Dębowa też się otworzy
Dębowa też się otworzy

Od poniedziałku 20 kwietnia ma zostać zniesiony rządowy zakaz korzystania z parków i rekreacyjnych terenów zielonych. Nadal nie będzie można jednak korzystać z placów zabaw.

18.04.2020 14:23
Trzy osoby zginęły w pożarze mieszkania
Trzy osoby zginęły w pożarze mieszkania

W sobotę, 18 kwietnia około godziny 8.45 wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru w jednym z budynków przy ulicy Ligonia na osiedlu Pogorzelec w Kędzierzynie-Koźlu.

18.04.2020 12:23    1    1
Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie
Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie

W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 57 pacjentów, w tym 40 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta (17 osób) to pacjenci, u których podejrzewa się zakażenie, w tej grupie jest dwoje dzieci.

18.04.2020 10:20
Ceny paliw na stacjach benzynowych w Kędzierzynie-Koźlu są bardzo podobne
Ceny paliw na stacjach benzynowych w Kędzierzynie-Koźlu są bardzo podobne

Ten tydzień zgodnie z prognozami przyniósł kolejne spadki cen paliw. Kędzierzyńsko-kozielskie stacje benzynowe obniżyły ceny średnio po 10 groszy na litrze zarówno oleju napędowego jak i benzyny w stosunku do ubiegłego tygodnia. Co ciekawe, prawie wszyscy zaoferowali ropę w cenie bezołowiówki. Za wyjątkiem stacji Pieprzyk z Koźla, która jako jedyna w mieście ponownie może pochwalić się cenami poniżej czterech złotych za litr, pozostałe punkty mają prawie takie same ceny.

17.04.2020 19:25    4
Jak nie rolnicy, to kto?
Jak nie rolnicy, to kto?

Jak mało kto, rolnicy mają pod górkę. Ograniczenia związane z epidemią koronawirusa dają się im we znaki.

17.04.2020 17:08    1
Jeszcze będzie mroźno
Jeszcze będzie mroźno

Kto myśli, że jak połowa kwietnia, to tylko ciepło, ten w błędzie. Synoptycy prognozują, że w nocy z 17 na 18 kwietnia w naszym powiecie panować będą ujemne temperatury.

17.04.2020 16:12
W kozielskim szpitalu zmarła kolejna osoba z powodu zakażenia SARS-CoV-2
W kozielskim szpitalu zmarła kolejna osoba z powodu zakażenia SARS-CoV-2

Kolejna smutna informacja napłynęła ze szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie leczy się mieszkańców Opolszczyzny zakażonych koronawirusem.

17.04.2020 13:31
Koronawirus. TVN nakręcił reportaż o Domu Opieki w Jakubowicach
Koronawirus. TVN nakręcił reportaż o Domu Opieki w Jakubowicach

Dom Opieki w Jakubowicach wzięła na celownik Aleksandra Rek, reporterka emitowanego w stacji TVN programu "Uwaga!" Zasadnicze pytanie postawione w materiale brzmi: Czy dyrekcja zataiła dane związane z zachorowaniami na koronawirusa?

17.04.2020 13:08    2
Reklama Moja Gazetka - strona główna