wtorek, 23 czerwca 2026 21:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kozle

Grupa Azoty ZAK SA przyznała stypendia uczniom
Grupa Azoty ZAK SA przyznała stypendia uczniom

Grupa Azoty ZAK S.A. kolejny raz doceniła uczniów klas chemicznych Zespołu Szkół nr 3 w Sławięcicach. 16 najzdolniejszych młodych ludzi otrzymało stypendia, a szkoła prezent do laboratorium.

03.10.2019 14:04
Nowa siedziba "Promyczka" oficjalnie otwarta
Nowa siedziba "Promyczka" oficjalnie otwarta

Jeszcze do niedawna siedziba Środowiskowego Domu Samopomocy "Promyczek" mieściła się w lokalach o powierzchni 360 metrów kwadratowych. Od kilku dni podopieczni mogą się cieszyć znacznie większą przestrzenią.

03.10.2019 10:22    1
Lokatorzy czuli w mieszkaniu zapach rozpuszczalnika
Lokatorzy czuli w mieszkaniu zapach rozpuszczalnika

W środę, 2 października chwilę po godzinie 22 mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Krzywoustego na osiedlu Piastów zaniepokojeni dziwnym zapachem, wezwali straż pożarną.

02.10.2019 23:08
Zapach gazu pojawił się w przychodni
Zapach gazu pojawił się w przychodni

W środę, 2 października około godziny 13 pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie gazowe oraz straż miejska zostały zadysponowane do przychodni przy ulicy Zwycięstwa w Blachowni.

02.10.2019 18:37
Rajdowcy przejechali ulicami Kędzierzyna-Koźla
Rajdowcy przejechali ulicami Kędzierzyna-Koźla

45 załóg z całej Polski wzięło udział w 72. Turystyczno-Nawigacyjnym Samochodowym Rajdzie Energetyków organizowanym przez Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski.

30.09.2019 18:15
Wioski tematyczne. A co to?
Wioski tematyczne. A co to?

Lokalna Grupa Działania Euro-Country startuje z projektem współpracy pn. Edukacja Regionalna na szlaku Przedsiębiorczych Wsi Tematycznych. Warsztaty dotyczące założenia wioski tematycznej w sołectwach naszego powiatu ruszają z początkiem października.

30.09.2019 09:33
Jeszcze trwa czas dożynek
Jeszcze trwa czas dożynek

Kto nie miał okazji w tym roku obserwować, jak się bawią mieszkańcy gmin wiejskich naszego powiatu podczas święta plonów, może nadrobić zaległość w ostatni weekend września.

28.09.2019 09:19
Wybuch gazu w domu przy ulicy Pięknej
Wybuch gazu w domu przy ulicy Pięknej

Cztery zastępy straży pożarnej, dwa radiowozy policji, karetka pogotowia ratunkowego, pogotowie gazowe oraz energetyczne interweniowały w piątek, 27 września około godziny 19 w jednym z domów przy ulicy Pięknej w Kędzierzynie-Koźlu. gdzie doszło do wybuchu gazu.

27.09.2019 21:55
Maluchy opanowały sołectwo
Maluchy opanowały sołectwo

Jak końcówka września, to Dzień Przedszkolaka. Pamiętają o tym w Cisku. Piątkowe przedpołudnie należało do dzieci z tamtejszej placówki.

27.09.2019 13:22    1
Gotował na podwójnym gazie. Służby ratunkowe w akcji
Gotował na podwójnym gazie. Służby ratunkowe w akcji

Kolejna podobna interwencja służb ratunkowych w Kędzierzynie-Koźlu. Tym razem do zdarzenia doszło w kamienicy przy ulicy Targowej. Lokatorzy wyczuli zapach spalenizny, a na klatce schodowej doszło do zadymienia.

24.09.2019 20:59
Nastawił obiad i wyszedł z mieszkania
Nastawił obiad i wyszedł z mieszkania

We wtorek, 24 września około godziny 13 służby ratunkowe interweniowały w wieżowcu przy ulicy Karola Miarki. Lokatorzy czuli zapach spalenizny, a na klatce pojawił się dym.

24.09.2019 20:42    1
Strażacy interweniowali na Pogorzelcu
Strażacy interweniowali na Pogorzelcu

W poniedziałek, 23 września około godziny 17.30 trzy zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Moniuszki na osiedlu Pogorzelec.

24.09.2019 20:33
Pierwszy zielony przystanek w Kędzierzynie-Koźlu
Pierwszy zielony przystanek w Kędzierzynie-Koźlu

Przystanek autobusowy nr 181 przy ulicy Piastowskiej obrósł bluszczem i ozdobnymi trawami. To pierwszy w Kędzierzynie-Koźlu "zielony przystanek", a z czasem będzie ich więcej.

16.09.2019 21:04
Rockowe pożegnanie lata
Rockowe pożegnanie lata

Osiedlowy Dom Kultury "Komes" już po raz czwarty zorganizował imprezę pod hasłem "Pożegnanie lata na rockową nutę". Kędzierzyńsko-Kozielskie kapele zaprezentowały się w amfiteatrze na osiedlu Piastów.

16.09.2019 11:36
Wesoło pożegnali lato w parku Pojednania
Wesoło pożegnali lato w parku Pojednania

Kabaretowe pożegnanie lata z Joanną Bartel zorganizowała Rada Osiedla Śródmieście. Impreza odbyła się w niedzielę, 15 września w parku Pojednania. Było bardzo wesoło.

15.09.2019 21:49
Reklama Moja Gazetka - strona główna