Bateria mogła być przyczyną pożaru w Sławięcicach

  • 26.08.2019, 21:37
  • Rafał Pulkowski
O pożarze składowiska odpadów w Kędzierzynie-Koźlu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pożar na wysypisku odpadów komunalnych przy ul. Naftowej w Kędzierzynie-Koźlu został opanowany kilka godzin po przyjeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce.

Akcja dogaszania pożaru jest jednak bardzo trudna i czasochłonna. Może ona potrwać jeszcze nawet kilka dni. W poniedziałek, 26 sierpnia władze miasta, przedstawiciele Związku Międzygminnego "Czysty Region", Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Państwowej Straży Pożarnej zorganizowali konferencję prasową, podczas której zdradzono przypuszczalne przyczyny pożaru.

 

 

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tata
Tata 07.09.2019, 11:13
Byłem strażakiem i jeśli ktoś twierdzi, że powodem była BATERIA, to twierdzę z niemal stuprocentową pewnością, że to kłamstwo! Niech udostępnią nagranie z monitoringu i będzie można (nawet domowym sposobem) stwierdzić, czy było to nagranie np.cięte. Coraz częściej słyszymy, że odpady SĄ zwożone z zagranicy, a u nas w dziwnych okolicznościach się zapalają - bateryjka? c'man... https://www.youtube.com/watch?…
obserwator regionu
obserwator regionu 28.08.2019, 12:46
Droga mieszkanko !!!Gdzie są osoby które pozwalają na składowanie takiej ilości śmieci w jednym miejscu???? oto jest pytanie......już odpowiadam: teraz na wakacjach, a cały rok za biurkiem, z za którego aż piszczy nieudolnością. A kto zapłaci za akcję gaśniczą - my wszyscy. Z doświadczenia wiem, że jak coś niedobrego dzieje się w powiecie to dokładają nasze gminy. Z kolei jak potrzebuje gmina to powiat jakby nie istnieje. Utylizacja powinna działać na bieżąco i nie polega na składowaniu góry śmieci. Nie wymagajcie za dużo od urzędasów.....
Zaskoczony
Zaskoczony 28.08.2019, 07:15
To co jest na terenie Składowiska w KK to przykład indolencji osób kierujących tym obiektem. Pytanie kto zapłaci za tą akcję gaszenia pożaru - gdzie są pieniądze pobierane od mieszkańców za odbiór i przetwarzanie odpadów.
Mieszkanka
Mieszkanka 27.08.2019, 12:01
Po co segregujemy smieci , skoro trafiaja na jedna kupkę. Gdzie sa osoby ktore pozwalaja na skladowanie takiej ilosci smieci w jednym miejsc? Tyle pozarow bylo w tym roku na terenie Polski. Nikt nie pomyslal ze moze to sie przydarzyć w kedzierzynie.
Duracell
Duracell 27.08.2019, 09:38
Czyli winna bateria bateria dostanie mandat za podpalenie mebli i bedzie po sprawie chybaże bateria odmówi odebierze mandatu"baterie nigdy nie odbietają mandatów"sprawvtrafi do sadu i komornika
Romeo
Romeo 27.08.2019, 09:26
Bateria dobre sobie chyba podpalacz co grasuje po kk tyle w temacie...
Sapiens.
Sapiens. 26.08.2019, 21:54
Sędziowie we wlasnej sorawie ? Ale lipa. Jeżeli obywatele w to wierzą to zaslugują na to co mają.
krtek
krtek 27.08.2019, 09:18