Reklama
piątek, 30 stycznia 2026 02:22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zboczeniec został zatrzymany na parkingu galerii handlowej. Umówił się na seks z dzieckiem. WIDEO

Zasadzkę na 26-letniego mężczyznę, który przez Internet namawiał dzieci do seksu, przeprowadzono na jednym z parkingów w Kędzierzynie-Koźlu 7 stycznia.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Grupa internetowa (a niebawem stowarzyszenie) pod nazwą "Niewidzialni Obrońcy Nieletnich" pisała z 26-latkiem przez dwa dni. To wystarczyło. Mężczyzna - który w sieci przedstawiał się jako "Michała z Rybnika", a okazał się mieszkańcem jednej ze wsi w powiecie tarnogórskim - równocześnie komunikował się z dwoma tzw. wirtualnymi dziećmi z NON. Poza wysyłaniem poznanym w Internecie dzieciom treści pornograficznych, w tym swoich nagich zdjęć, namawiał je na współżycie seksualne.

- Z tym panem kontaktowałam się jako wirtualne dziecko od 4 stycznia. Do koleżanki, która też jest wirtualnym dzieckiem, napisał on 5 stycznia - mówi Katarzyna, która wcieliła się w rolę jednego z wirtualnych dzieci. - O ile u mnie były to łagodne treści - chciał się spotkać i opisywał, co by mi zrobił, to u koleżanki zaczęły być od razu wysyłane zdjęcia pornograficzne - zarówno jego, jak i ściągnięte z Internetu - dodaje.

- Marek w rozmowach kreował się na ofiarę, edukował "dziecko", ostrzegał, a tym samym jednocześnie przyznawał, że ma słabość do młodych dziewczynek i marzy o młodych ciałkach i cip***, które by chętnie dotykał i masował w trakcie umówionego spotkania - relacjonują na swoim profilu na Facebooku "Niewidzialni Obrońcy Nieletnich".

Spotkanie umówiono w Kędzierzynie-Koźlu. - Mężczyzna nie zaprzeczał, że pisał z dziećmi. Jako jedyny z ujętych przez nas mężczyzn wyraził skruchę i poprosił o pomoc psychologiczną. Nie udawał chorego psychicznie, nie udawał, że nie wiedział - podkreśla Radosław z grupy Niewidzialni Obrońcy Nieletnich.

- W piątek otrzymaliśmy informację, że do Kędzierzyna-Koźla ma przyjechać mężczyzna, który za pośrednictwem komunikatora internetowego prowadził korespondencję z pełnoletnią internautką podającą się za 12-latkę. Mężczyzna, będąc przekonanym, że rozmawia z osobą, która nie ma ukończonych 15 lat, składał jej propozycje seksualne - informuje nadkomisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik KPP w Kędzierzynie-Koźlu. - Tego samego dnia 26-latek został zatrzymany na terenie naszego miasta. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący usiłowania popełnienia przestępstwa polegającego na składaniu za pośrednictwem Internetu propozycji seksualnej małoletniemu poniżej 15 lat. Materiały z wykonanych czynności został już przekazane do prokuratury - dodaje.

W przesłanej do nas przez rzecznik naszej policji informacji czytamy również: "Pamiętajmy, że świat wirtualny, w którym coraz więcej czasu spędzają dzieci, oprócz korzyści, niesie ze sobą również wiele niebezpieczeństw. Dlatego bardzo istotne jest, by rodzice interesowali się tym, co ich pociechy robią w sieci, i sprawdzali, jakie strony internetowe odwiedzają, z kim korespondują. Podczas rozmów z dziećmi warto je uświadamiać, jakie zagrożenia mogą napotkać w sieci. Ważne jest również, by dzieci wiedziały, że w momencie, gdy się z nimi zetkną, niezwłocznie informowały o tym rodziców lub opiekunów".      

Nagranie z zasadzki w Kędzierzynie-Koźlu dostępne jest również na facebookowym profilu NON - TU


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LiszkaTreść komentarza: Te swoje bąki puszczaj w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 23:27Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: matka arturaTreść komentarza: Przeniesienie sprawy oznacza raczej to, że zostanie rozliczony hejt i groźby, które wylały się za pośrednictwem lokalnego szmatławca w tej sprawie.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna