czwartek, 23 lipca 2026 23:05
Reklama
Reklama
Reklama

Praca zdalna wraca do urzędów. W Urzędzie Gminy w Bierawie już apelują do petentów o ograniczenie wizyt

Bezpośrednia obsługa interesantów dotyczyć będzie wyłącznie spraw niecierpiących zwłoki, na przykład z zakresu rejestracji stanu cywilnego. To pokłosie wzrostu zachorowań na koronawirusa.
Praca zdalna wraca do urzędów. W Urzędzie Gminy w Bierawie już apelują do petentów o ograniczenie wizyt

Autor: W

Projekt rozporządzenia rządu, zakładającego obowiązek pracy zdalnej w administracji publicznej oraz jednostkach o charakterze publicznym, pojawił się 20 stycznia. Dzień wcześniej o planach związanych z wprowadzeniem regulacji - w kontekście wzrostu liczby zakażeń koronawirusem - mówił podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Czy samorządy wiejskie z naszego powiatu są gotowe na przejście na pracę zdalną? O to zapytaliśmy kilku wójtów z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego - TUTAJ.

Na pierwszy oficjalny komunikat w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. O ograniczeniach w przyjmowaniu interesantów poinformowano na portalu gminy Bierawa. Czytamy w nim, że z uwagi na informacje o znacznym wzroście liczby zachorowań na COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo interesantów, uprasza się o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie Gminy Bierawa do niezbędnych.

"Bezpośrednia obsługa interesantów dotyczyć będzie wyłącznie spraw niecierpiących zwłoki, np. z zakresu rejestracji stanu cywilnego" - czytamy w komunikacie, który dostępny jest TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Martyna Frankiewicz Treść komentarza: A skąd masz tego pięknego ogiera możesz napisać na prv proszę? Data dodania komentarza: 23.07.2026, 21:31 Źródło komentarza: 19-letni Piernat z Zakrzowa podbił Ströhen. Kolejny sukces Agnieszki Dąbrowskiej i jej konia Autor komentarza: Martyna Frankiewicz Treść komentarza: A skąd masz tego pięknego ogiera Data dodania komentarza: 23.07.2026, 21:28 Źródło komentarza: 19-letni Piernat z Zakrzowa podbił Ströhen. Kolejny sukces Agnieszki Dąbrowskiej i jej konia Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Nie wiem, jak często bywasz w kozielskim szpitalu, ja rzadko. Przedostatni raz to była ortopedia w roku 1995, a ostatni raz w zeszły poniedziałek na oddziale okulistyki, gdzie robiono mi operację. Za pierwszym razem było bardzo dobrze, a ostatnio PERFEKCYJNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM - przyjęcie, badania wstępne, obsługa, logistyka ruchu pacjentów, wysoka kultura osobista lekarki i całego zespołu, absolutny profesjonalizm lekarki i całego zespołu, sprawność działania całego zespołu, pełna informacja dla pacjenta po zakończonym leczeniu. Uważam, że za ten ewidentny paszkwil powinni cię znaleźć i solidnie przeczołgać prawnie. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:58 Źródło komentarza: W kozielskim szpitalu działa najlepiej oceniany oddział położniczy na Opolszczyźnie! Autor komentarza: Tadeo-69 Treść komentarza: Czy ktoś ma nad tym kontrolę, czy mamona tym procederem rządzi? Patrzę na to i mam gęsią skórkę! - nieszczęście wisi w powietrzu, a potem płacz i zgrzytanie zębami. Czy ktoś sprawdza/weryfikuje uczestników odnośnie posiadanie karty pływackiej i kto tym ludziom zakłada kapoki? - starszęj... pani, chyba zięć zakładał. Z tak założonym kapokiem to kąpiąc się w balii, mogłoby dojść do nieszczęścia. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:46 Źródło komentarza: Kajakami po Kanale Gliwickim. Sąsiedzka integracja na wodzie Autor komentarza: abc Treść komentarza: I znowu krasnal ogrodowy... Data dodania komentarza: 23.07.2026, 20:21 Źródło komentarza: Nowy ambulans dla szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie ratował życie mieszkańców powiatu. ZDJĘCIA Autor komentarza: Nina Treść komentarza: Po polskiemu to już trudniej rozumiem. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 16:50 Źródło komentarza: Bibliotekarz z Kędzierzyna-Koźla stworzył aplikację dla miłośników zamków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama