Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 12:42
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Teatrzyk historyczny dla dzieci w Muzeum Ziemi Kozielskiej

„Przez zabawę do nauki” mówi stara zasada pedagogów. Teraz w życie wprowadziło ją Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Źródło: Urząd miasta
Teatrzyk historyczny dla dzieci w Muzeum Ziemi Kozielskiej

Instytucja wyreżyserowała przedstawienie dla dzieci. Podczas spektaklu o losach kasztelana Naczęsława i trzech braci Kozłów wśród publiczności można było wypatrzeć ciekawych gości.

Ostatni pokaz poza przedszkolakami obejrzały również prezydent miasta Sabina Nowosielska, dyrektor muzeum Izabela Migocz i skarbnik miasta Joanna Hariasz. Edukacyjny występ, którego tematem są najdawniejsze dzieje naszego miasta jest atrakcyjną lekcją historii dla kilkuletnich maluchów.

Dla starszych uczniów w ofercie instytucji znajdują się natomiast warsztaty, pokazy i zajęcia muzealne.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GrypinTreść komentarza: Zna się na wszystkim i dzięki temu z prezesa został wiceprezesem. Całkiem logiczne.Data dodania komentarza: 16.12.2025, 08:31Źródło komentarza: Mirosław Ptasiński został wiceprezesem zarządu Grupy AzotyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Chwała tym, którzy pomimo takich szykan i zagrożenia śmiercią nie wyparli się swojego jestestwa. Cześć jego pamięci!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 04:03Źródło komentarza: Prawdziwy patriota, który oddał życie za ojczyznęAutor komentarza: JaTreść komentarza: ... i co? Klinika wstydzi się swojej nazwy? Dlatego i tylko dlatego nigdy nie skorzystam z jej usług!!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 03:57Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Powalający życiorys! Nigdzie nie zagrzał miejsca długo... Tacy ludzie niszczą gospodarkę tego kraju!!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 03:49Źródło komentarza: Mirosław Ptasiński został wiceprezesem zarządu Grupy AzotyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Mam wątpliwości, czy - mimo jakiegoś tam wyroku (55 dni??) NIE NALEŻAŁOBY docenić niesienie pomocy choremu i - przynajmniej na okres świąteczny - odpuścić egzekwowanie jej? Co by się tam mogło stać, gdyby w obawie o swoją wolność nie wezwał tej pomocy? Pomyślał ktoś o tym?!!Data dodania komentarza: 16.12.2025, 03:41Źródło komentarza: Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla wezwał pomoc do kolegi, który miał atak epilepsji. Został aresztowanyAutor komentarza: PetTreść komentarza: Ja tu nie widze pasji do motoryzacji, tylko do mapy i wypoczynku. Masakra… emocje jak na grzybach.Data dodania komentarza: 15.12.2025, 23:46Źródło komentarza: Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski święci tryumfy w całej Polsce. ZDJĘCIA
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna