środa, 1 kwietnia 2026 03:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wystartowały Dni Miasta. Na scenie "Stonoga" dla najmłodszych

Impreza tradycyjnie odbywa się na zamkniętym odcinku alei Jana Pawła II. Od ronda Chmielewskiego do skrzyżowania z ulicą Kosmonautów na mieszkańców czeka szereg atrakcji - strefa gastronomiczna, wesołe miasteczko z karuzelami, samochodami itp. po stoiska z pamiątkami, gadżetami i zabawkami.
Wystartowały Dni Miasta. Na scenie "Stonoga" dla najmłodszych

Siostry Wajs & Stonoga, to program dla najmłodszych mieszkańców. To zespół muzyczny wykonujący piosenki dla dzieci. Założycielkami grupy są siostry Agnieszka i Patrycja Wajs. Zespół powstał w 2014 roku, a w jego skład oprócz sióstr wchodzi zespół taneczny i chór dziecięcy. Od kilku lat Siostry Wajs & Stonoga występują przy różnych okazjach dla dzieci z Kędzierzyna-Koźla. Poniżej cały program imprezy:

Piątek 2 czerwca
17.30 - "Stonoga" - koncert dla dzieci
19.00 - Viki Gabor
21.00 - Dawid Kwiatkowski
22.30 - DJ Tommy

Sobota 3 czerwca
16.00 - koncert "Opolskie – wokół stolicy polskiej piosenki" - wystąpią Wind Band oraz Studio Piosenki MOK
17.00 - Shashamane
18.30 - Misscore (finalista tegorocznego Koz All Music Festiwal)
19.30 - Golden Life
21.30 - Another Pink Floyd (gościnnie wystąpi Marek Raduli)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KNUTreść komentarza: A pokażcie mi jakiegoś redaktora co się tak brata z tymi wszechpolakami.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 21:37Źródło komentarza: Tłumy mieszkańców przeszły ulicami miasta podczas Drogi Krzyżowej. ZDJĘCIAAutor komentarza: Karolina PolkaTreść komentarza: Policja w Kędzierzynie nie przyjeżdża na wezwania.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 21:11Źródło komentarza: Płetwonurkowie wyłowili ciało mężczyzny z Leśnego Jeziorka na osiedlu KuźniczkaAutor komentarza: mTreść komentarza: mądry i oczytany?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:08Źródło komentarza: Płetwonurkowie przeszukują Leśne Jeziorko. Na brzegu znaleziono odzieżAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Zastanawia mnie czy jest szansa że kiedyś zobaczymy ścieżkę turystyczną w kierunku Pawłowiczek podobną do tej "na torach" . Byłoby to na pewno duże udogodnienie zarówno dla mieszkańców Pawłowiczek jak i osób z gminy RWData dodania komentarza: 31.03.2026, 15:19Źródło komentarza: Między rozwojem a obawami mieszkańców. Gmina Reńska Wieś przed kluczowymi decyzjamiAutor komentarza: L°°Treść komentarza: polaki, nie mierz innych swoją miarką!Data dodania komentarza: 31.03.2026, 12:25Źródło komentarza: Tłumy mieszkańców przeszły ulicami miasta podczas Drogi Krzyżowej. ZDJĘCIAAutor komentarza: obserwator z Miasta MożliwościTreść komentarza: I jak jej poszło ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 09:27Źródło komentarza: W najbliższą sobotę Angelika Kocur z Kędzierzyna-Koźla wystąpi w „Mam Talent”
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna