środa, 1 kwietnia 2026 02:12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama mostostal wielkanoc

Gęsty dym widoczny był z daleka. Paliły się podkłady kolejowe

Sześć zastępów straży pożarnej interweniowało na terenie jednego z zakładów przy ulicy Gliwickiej, gdzie doszło do pożaru podkładów kolejowych.
Gęsty dym widoczny był z daleka. Paliły się podkłady kolejowe

Gęsty i czarny dym widoczny był z daleka. Zgłoszenie do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu wpłynęło we wtorek, 6 czerwca chwilę po godzinie 13. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Składowane podkłady kolejowe stanęły z ogniu razem z pobliską roślinnością. Strażacy błyskawicznie przystępili do działań. Pracujący na miejsce policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KNUTreść komentarza: A pokażcie mi jakiegoś redaktora co się tak brata z tymi wszechpolakami.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 21:37Źródło komentarza: Tłumy mieszkańców przeszły ulicami miasta podczas Drogi Krzyżowej. ZDJĘCIAAutor komentarza: Karolina PolkaTreść komentarza: Policja w Kędzierzynie nie przyjeżdża na wezwania.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 21:11Źródło komentarza: Płetwonurkowie wyłowili ciało mężczyzny z Leśnego Jeziorka na osiedlu KuźniczkaAutor komentarza: mTreść komentarza: mądry i oczytany?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:08Źródło komentarza: Płetwonurkowie przeszukują Leśne Jeziorko. Na brzegu znaleziono odzieżAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Zastanawia mnie czy jest szansa że kiedyś zobaczymy ścieżkę turystyczną w kierunku Pawłowiczek podobną do tej "na torach" . Byłoby to na pewno duże udogodnienie zarówno dla mieszkańców Pawłowiczek jak i osób z gminy RWData dodania komentarza: 31.03.2026, 15:19Źródło komentarza: Między rozwojem a obawami mieszkańców. Gmina Reńska Wieś przed kluczowymi decyzjamiAutor komentarza: L°°Treść komentarza: polaki, nie mierz innych swoją miarką!Data dodania komentarza: 31.03.2026, 12:25Źródło komentarza: Tłumy mieszkańców przeszły ulicami miasta podczas Drogi Krzyżowej. ZDJĘCIAAutor komentarza: obserwator z Miasta MożliwościTreść komentarza: I jak jej poszło ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 09:27Źródło komentarza: W najbliższą sobotę Angelika Kocur z Kędzierzyna-Koźla wystąpi w „Mam Talent”
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna