Reklama
sobota, 31 stycznia 2026 10:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarki halowe z II LO w finale mistrzostw województwa

Dziewczyny z II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu awansowały do finału mistrzostw województwa w halowej piłce nożnej.
  • Źródło: Sportowy Kopernik
Piłkarki halowe z II LO w finale mistrzostw województwa

Pod koniec minionego tygodnia na parkiet wybiegły uczennice II LO pograć w kopaną na sali przy akompaniamencie gwizdka dwóch profesjonalnych sędziów. A okazja była nie byle jaka, bo półfinał mistrzostw województwa.

Wątpiące nieco w swoje umiejętności futsalistki przystąpiły do pierwszej potyczki z koleżankami ze szkoły ZSTiO Strzelce Opolskie. Na tablicy wyników długo utrzymywał się bezbramkowy remis, żeby pod koniec spotkania kędzierzyńsko-kozielska niezawodna z przodu Blanka "King- Kong " Ocipińska pięknie mogła wykorzystać asystę Bianki" Casillas" Brehmer. Obrana taktyka zaprocentowała cennym zwycięstwem.

W drugim spotkaniu dziewczęta wygrały 2-0 z ZS Ozimek. Komplet punktów gwarantuje zawodniczkom z II LO awans do finału mistrzostw województwa. To już trzeci. po siatkarzach i badmintonistach, awans do finałów województwa. Wspaniały rok, a to jeszcze nie wszystkie dyscypliny.

Dziewczyny grały w składzie: Bianka Brehmer, Kamila Poremba, Oliwia Ostrowska, Blanka Ocipińska, Martyna Łoboda, Julia Szukalska, Jagoda Żyłowska i Ania Ostrowska. Opiekun drużyny: Marek Słota.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: OptymistaTreść komentarza: No nie bo inne tematy są blokowane lub uznawane za spamy😭 a swoją drogą też byłem dumnym posiadaczem VW z 860 tyś km przebiegu gdy został sprzedany i dalej jeździł do Niemiec 👍Data dodania komentarza: 31.01.2026, 07:33Źródło komentarza: Jeden silnik, niemal 900 tys. kilometrów i żadnych problemów. Historia VW Caravelle z Reńskiej WsiAutor komentarza: Rysiek z PKOTreść komentarza: Czy po 2 secie przyszła jakaś niepokojąca informacja finansowa?Data dodania komentarza: 30.01.2026, 22:55Źródło komentarza: ZAKSA prowadziła z Barkomem 2:0, ale ostatecznie przegrała 2:3Autor komentarza: OnTreść komentarza: Zaksa po beznadziejnie słabej grze z nieogarniętym trenerem przegrywa wygrany mecz z jedną najsłabszych drużyn w lidze. Zaksa nic sie nie stało. Po prostu są ciency i nie zasługują na pierwszą 8, smutna rzeczywistość. I fajne podsumowanie na koniec „zasług„ naszego trenera!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 22:51Źródło komentarza: ZAKSA prowadziła z Barkomem 2:0, ale ostatecznie przegrała 2:3Autor komentarza: StanTreść komentarza: Najlepiej pali się na kableData dodania komentarza: 30.01.2026, 22:50Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-KoźluAutor komentarza: TTTreść komentarza: Sprawdzić wszystkie prowadzone sprawy przez tego prokuratura. Ciekawe czy sam to wymyślił itpData dodania komentarza: 30.01.2026, 16:10Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: WiesiekTreść komentarza: A jak mi piec nie odpala, to przyjadą mi rozpalić?Data dodania komentarza: 30.01.2026, 15:25Źródło komentarza: Straż miejska kontroluje kopciuchy w Kędzierzynie-Koźlu
zachmurzenie duże

Temperatura: -6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna