Po ciężko przepracowanym sezonie zimowym, pod okiem trener Magdy Jury, debiut młodej zawodniczki Lewady w wyższej kategorii wiekowej okazał się istnym "wejściem smoka". Zofia Kaczmarek, startująca na klaczy Lady Legende, zajęła drugie miejsce w pierwszym przejeździe półfinałowym, a w drugim półfinale zwyciężyła. Była też piąta w konkursie freestyle. Finalnie z wynikiem 203,526 procent została halowa mistrzynią Polski w kategorii juniorów. Drugie miejsce zajęła Nelly Soleceka na High Bid V.D.T. z KJ Lider Radzionków (wynik 203,058 procent), a trzecie Anna Błońska na James Grant z Varsovia Dressage Club (wynik 201,437 procent).
Zofia Kaczmarek z Lewady mistrzynią Polski juniorów
Zofia Kaczmarek została halową mistrzynią Polski w ujeżdżaniu juniorów. Piętnastolatka z Ludowego Klubu Jeździeckiego Lewada wygrała zawody w Radzionkowie.
- 03.03.2024 13:45
- Źródło: LKJ Lewada

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Eugeniusz
Treść komentarza: Chcieli zatuszować sprawę i próbowali załagodzić rodzinę. Na szczęście ojciec myśli rozsądnie. Dziecko ma dostać odszkodowanie! Rehabilitacja będzie długa i do tego uraz psychiczny.
A sąsiedzi niech nie straszą!!! Policja szybko reaguje.
Zresztą właściciel psów powinien już być za kratami! Chłopczyk ledwie uszedł z życiem.
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:32
Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie
Autor komentarza: Pincz
Treść komentarza: W Genewie?
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:26
Źródło komentarza: Ty również możesz opiniować dokumenty oraz uczestniczyć w rozmowach dotyczących przyszłości miasta
Autor komentarza: Jacek
Treść komentarza: Jak zwykle fałszywa troska fałszywego eksperta. To tylko zwykły dzień prawdziwego trola.
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:23
Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA
Autor komentarza: Jonas
Treść komentarza: a ilu was tam jest, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej?
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:29
Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA
Autor komentarza: CY
Treść komentarza: Tak, i twoje zdjęcie też jest tam w tablo. Ale chodziłeś tam 10 lat. Pamiętam cię bo do ostatniej klasy zawsze miałeś gile do kołnierza.
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:03
Źródło komentarza: Paliwo coraz droższe w Kędzierzynie-Koźlu. Diesel już kosztuje 7,99 zł. Pęknie granica 8 zł?
Autor komentarza: Alina
Treść komentarza: Dzisiaj podano, że wśród ekshumowanych obecnie na Ukrainie ofiarach rzezi wołyńskiej ponad połowa to dzieci. Czy nasi goście to wiedzą? Może potrzebne jest jakieś spotkanie z Kresowiakami. Bez prawdy nie będzie przyjaźni i solidarności. W dzisiejszym mieście Kałusz jedna z głównych ulic nosi imię Bandery. Jest oczywiście również jego pomnik. Niemcy po wojnie odrzucili ideologię nazistowską i na tej bazie doprowadzili do wybaczenia i porozumienia stron. Trzeba tych młodych ludzi zapraszać ale trzeba mówić prawdę. Nawet jeśli jest taka trudna. Pozdrawiam tę młodzież w tak dla nich trudnym czasie wojny z napastniczą Rosją.
Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:53
Źródło komentarza: Dzieci z Ukrainy spędzają wakacje w Kędzierzynie-Koźlu. Przyjechały z partnerskiego Kałusza
Temperatura: 18°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze