Reklama
poniedziałek, 16 marca 2026 08:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mistrzostwa miasta amatorów w badmintonie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na rozgrywki o mistrzostwa miasta amatorów w badmintonie. Turniej rozegrany zostanie w hali "Śródmieście" przy al. Jana Pawła II 16 listopada o godz. 9.
Mistrzostwa miasta amatorów w badmintonie

Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach dla gier pojedynczych: mężczyzn do 40 lat i powyżej tego wieku oraz open kobiet. Rozegrane zostaną też turnieje open w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz mikstach.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 listopada do godz. 12 na e-mail: [email protected]. Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię, adres mailowy lub telefon, rok urodzenia, wyszczególnione kategorie, w których zgłaszający chce wziąć udział. W przypadku gier podwójnych, proszę podać imię i nazwisko partnera z którym będzie się grało.

W DNIU ROZGRYWEK ZAPISY NIE BĘDĄ PROWADZONE.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: z LompyTreść komentarza: Ja korzystałam z " basenu". Do ślizgawki była długa kolejka. Jak myśmy się mieścili w tych kilku litrach wody? Wspaniałe wspomnieniaData dodania komentarza: 15.03.2026, 21:27Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: Patrycja GasziTreść komentarza: W tych czasach są wodne płacę zabawData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:16Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: sąsiadTreść komentarza: Ty Niemiec idź do roboty już.Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:14Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: MietekTreść komentarza: A co z incydentami kałowymi? Czy już wtedy znano tą tradycję?Data dodania komentarza: 15.03.2026, 20:12Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIAAutor komentarza: eherrtTreść komentarza: śmierdzi pełowcem na kilometryData dodania komentarza: 15.03.2026, 20:00Źródło komentarza: Była prezes Sądu Rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu nowym sędzią Trybunału KonstytucyjnegoAutor komentarza: mieszkaniec lompyTreść komentarza: Dla starego dziada to był brodzik ale dla dzieci basen pełen atrakcjiData dodania komentarza: 15.03.2026, 16:47Źródło komentarza: Zapomniany basen w samym centrum Kędzierzyna. Ktoś go jeszcze kojarzy? ZDJĘCIA
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna