Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 22:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

12. urodziny salonu Recman w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj stylowe męskie akcesoria!

Stylowo, klasycznie, wygodnie, a do tego zgodnie z najnowszymi trendami mody męskiej – to wszystko znajdziesz w salonie Recman znajdującym się w Odrzańskich Ogrodach. Już 27 i 28 września marka będzie świętować dwunastą rocznicę otwarcia sklepu – z tej okazji każdy, kto odwiedzi salon w tych dniach, będzie miał szansę skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów! Czekając na urodziny, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami!
  • Źródło: Promocja
12. urodziny salonu Recman w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj stylowe męskie akcesoria!

Recman to renomowana marka specjalizująca się w produkcji ekskluzywnej odzieży męskiej i stylowych akcesoriów. Jej flagowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i detali, co gwarantuje nie tylko elegancję, ale także komfort noszenia. W ofercie firmy Recman znajdziesz męskie garnitury, marynarki, spodnie, koszule oraz stylowe dodatki, idealne do uzupełnienia każdej stylizacji na ważne wydarzenia – biznesowe czy rodzinne. To propozycja dedykowana mężczyznom ceniącym wygodę i ponadczasową elegancję.

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń – każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca marka przeznacza na spełnienie dziecięcych marzeń. Marka Recman stworzyła również kampanię pod hasłem Męska Sprawa na rzecz fundacji Rak’n’Roll, która ma na celu zachęcić mężczyzn do badań profilaktycznych.

 

Z okazji 12. urodzin salonu Recman marka przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. W dniu urodzin, tj. 27 i 28 września, obowiązywać będzie 20% rabat przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Już teraz warto zajrzeć na stronę www.recman.pl, aby zapoznać się z najnowszą kolekcją i znaleźć coś idealnego dla siebie. 

Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, we współpracy z marką Recman ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są: 

  • I miejsce: perfumy Black by Recman 

  • II miejsce: spinki Recman 

  • III miejsce: krawat Recman

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym [KLIK] odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim? Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 23. września, do godziny 12.00. Do trzech osób uśmiechnie się szczęście i zostaną nagrodzone ekskluzywnymi upominkami od firmy Recman, które będą czekać na odbiór przez miesiąc od daty opublikowania rozstrzygnięcia zabawy w salonie Recman (Odrzańskie Ogrody, Armii Krajowej 38). Warunkiem odbioru nagród będzie wylegitymowanie się.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: mądry i oczytanyTreść komentarza: Ale świetny artykuł, jestem przekonany, że wiele osób, tych z młodszego pokolenia, nie miało pojęcia o pani Krystynie, jej pogmatwanych losach oraz nieoczywistym pochodzeniu. Dziadek Rosjanin mieszkający w cesarstwie ( to jeszcze przed tymi wszelkimi nacjonalizmami które przeryły Europę ), ojciec w Kriegsmarine . Wkład dziadka w lokalne krowy ( mojej babci ruskie jedyną krowę zabrali ). Świetnie się czyta, materiał mocno postarany, szacun.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIAAutor komentarza: Prawo mafiTreść komentarza: Amber Gold i inne banki juz ludzi za pozwoleniem władzy okradały teraz Eleny nam podsuwają i kolejną pandemia NIPAH jak dlugo beda zwykłych ludzi niszczyć a sami sie bogacićData dodania komentarza: 29.01.2026, 07:30Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: BalbinaTreść komentarza: Urszula wspiera Urszulę, aby było wrażenie, że jest was więcej. Ale to tylko Urszula. Urszula z kuchni?Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:14Źródło komentarza: Radni Kukolka-Bogocz i Piasecki o pustych lokalach przy Reymonta. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata. :)Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:10Źródło komentarza: Nowy hit na osiedlu. Chlebomat czynny całą dobę. ZDJĘCIAAutor komentarza: AlinaTreść komentarza: Chleb jogurtowy to mistrzostwo świata.Data dodania komentarza: 28.01.2026, 21:08Źródło komentarza: Chlebomat w Kędzierzynie-Koźlu. Świeże pieczywo i ciasta o każdej porze
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama