Reklama
czwartek, 29 stycznia 2026 23:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Medaliści mistrzostw miasta amatorów w badmintonie. ZDJĘCIA

Poznaliśmy medalistów kolejnych rozgrywek o mistrzostwo Kędzierzyna-Koźla amatorów w badmintonie. Do zmagań przystąpiło ponad 50 uczestników.
  • Źródło: MOSiR
Medaliści mistrzostw miasta amatorów w badmintonie. ZDJĘCIA

W hali sportowej „Śródmieście” rywalizowano w sześciu kategoriach, a zmagania zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pierwszą lotkę do gry wprowadził zastępca prezydenta miasta Krzysztof Wołynkiewicz.

Zwycięzcy turnieju w poszczególnych kategoriach:

Dzieci i młodzież do 16. lat: 1. Wiktor Kiebzak, 2. Marcel Wiesiołek, 3. Kinga Paćko;

Kobiety open: 1. Monika Kuchajewicz, 2. Karolina Żygadło, 3. Laura Wach;

Mężczyźni do 40. lat: 1. Jakub Czerkawski, 2. Zbigniew Duchnowicz, 3. Marek Smętek;

Mężczyźni powyżej 40. lat: 1. Wojciech Wojdyła, 2. Paweł Wiesiołek, 3. Michał Kotysz;

Gra podwójna open: 1. Artur Smolik i Kacper Smolik, 2. Małgorzata Fiedura i Aleksandra Rączkowska, 3. Jakub Czerkawski i Wojciech Wojdyła;

Gra mieszana: 1. Monika Kuchajewicz i Adam Daroń, 2. Kacper Smolik i Marta Nicz, 3. Artur Smolik i Karolina Lach.

Zdjęcia: MOSiR i Urząd Miasta



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KasiaTreść komentarza: To niech się wykupi od śmierci, diabeł niech pomoże on już tak przy jej łóżku ogonem trzepieData dodania komentarza: 29.01.2026, 21:49Źródło komentarza: Kobieta chce przekazać 2,5 mln euro. Tajemnicza wiadomość od Eleny Pavlos z Grecji krąży w sieciAutor komentarza: MTreść komentarza: Telefonu nikt nie odbiera. Niezły kit. Tylko kasę pewnie wzięliData dodania komentarza: 29.01.2026, 18:30Źródło komentarza: Jeździeckie warsztaty zimowe w siodle 2026. Udział jest bezpłatny!Autor komentarza: JaTreść komentarza: Brawo prokuratura kędzierzyn koźle!!!Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:45Źródło komentarza: Prokuratura Krajowa uchyla decyzję z Kędzierzyna-Koźla i nakazuje wszczęcie śledztwa. Nowe faktyAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Nie każdy miał czas i możliwość być na owym spotkaniu... Dlatego proponuje by U.M. zorganizował ankietę z mądrymi pytaniami w tym z możliwością napisania własnego wniosku do władz i służb... Ankieta powinna być dostępna dla wszystkich mieszkańców by każdy mógł się wypowiedzieć. Po czym analizę i wnioski upublicznić. Następnie wdrożyć w życie owe zmiany.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:15Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: A czy tylko dla mnie ? Co ciebie to nie interesuje ignorancie ? To ludzie powinni się tym interesować i po co te durne złośliwości ? Tylko pokazujesz swą wredność i złośliwość społeczną....Data dodania komentarza: 29.01.2026, 17:09Źródło komentarza: Mieszkańcy spotkają się z policją i strażą miejską porozmawiać o bezpieczeństwie w KoźluAutor komentarza: RajmundTreść komentarza: W środku na zdjęciu z mandoliną Renata Poguntke panieńskie Janocha moja ciociaData dodania komentarza: 29.01.2026, 13:26Źródło komentarza: Krystyna Konarska - skromna dziewczyna z Większyc trafiła na paryskie estrady. ZDJĘCIA
zachmurzenie duże

Temperatura: 0°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama