piątek, 5 grudnia 2025 11:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piekarnia-Cukiernia Ruzik zaprasza do nowego miejsca pełnego smaku i aromatu!

Piekarnia-Cukiernia Ruzik z Pawłowiczek, od lat znana z pysznych tradycyjnych wypieków, zaprasza do odświeżonego punktu przy piekarni. Po dwóch miesiącach gruntownego remontu przy ul. Magnoliowej 1 powstała przytulna kawiarenka, która łączy smak tradycji z nowoczesnym klimatem.
  • Źródło: Promocja
Piekarnia-Cukiernia Ruzik zaprasza do nowego miejsca pełnego smaku i aromatu!

Teraz każdy, kto odwiedzi piekarnię, może zatrzymać się na chwilę i napić pysznej kawy. W ofercie znajdziecie klasyczne espresso, delikatne latte, wyrazistą mochę oraz wiele innych smaków. Do kawy idealnie pasują tradycyjne wypieki, które od lat cieszą się uznaniem mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Nowością w ofercie są także lody włoskie - idealne na chwilę słodkiego relaksu. To propozycja, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Piekarnia-Cukiernia Ruzik przeszła gruntowną modernizację. Wymieniono ogrzewanie, okna oraz odświeżono wnętrze, tworząc przestrzeń przyjazną dla klientów. Dzięki temu zakupy można połączyć z chwilą wytchnienia przy kawie i ulubionym wypieku. Piekarnia-Cukiernia Ruzik od lat słynie z wypieków przygotowywanych według tradycyjnych receptur. Uruchomienie kawiarni i lodów włoskich to nie tylko poszerzenie oferty dla klientów ale też nowy kierunek rozwoju firmy. Choć Pawłowiczki to mała miejscowość, właściciele piekarni wierzą, że nowa kawiarenka zyska sympatię nie tylko mieszkańców ale też przyjezdnych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

R
Rychu, taki lepszy Ryszard. 08.12.2024 00:04
Landkreis Altötting, Bawaria - rejestracja Mercedesa na zdjęciach, tyle km by zjeść coś smacznego, należy podziwiać....

Pan Łomżunia 08.12.2024 22:59
Ja wczoraj byłem na placku kabrioletem w San Escobar. Rejestracja RJA 00666

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: dewTreść komentarza: i kebsówData dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Były pacjentTreść komentarza: Klinika kosmicznych cen!!!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:04Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: Pan Maruda, niszczyciel dobrej zabawyTreść komentarza: Czekamy na opinię eksperta, Koźlanina. Co Pan sądzi o tej inwestycji?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:57Źródło komentarza: Zmiany na placu zabaw przy ul. Filtrowej. Maluchy mogą już testować nowe urządzeniaAutor komentarza: J GTreść komentarza: Być dentysta to złoty interes chyba ceny usług dentystycznych są przeszacowane i to gruboData dodania komentarza: 5.12.2025, 08:41Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: LutekTreść komentarza: Wszystko się zmienia, a jednak nic się nie zmienia. Jak po 17:00 na ulicach było pusto, tak jest nadal. Co z tym miastem jest nie tak?Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:23Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Zacznijmy od tego że to ma na celu pokazać osoba które interesują się mundurem co to jest i przy okazji dobrze się bawić. Przynajmniej ja tak rozumiem, a że tobie coś się odkleiło i komentujesz to jakimś fermentem to gratulację. Farmazon roku!!!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:14Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwości
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama