Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 05:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rusza konkurs "Kozły Biznesu". Zgłoś kandydata do 17 stycznia!

Początek roku to już tradycyjnie konkurs "Kozły Biznesu", który organizuje Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Kandydatów można zgłaszać do 17 stycznia.
Rusza konkurs "Kozły Biznesu". Zgłoś kandydata do 17 stycznia!
Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Kozły Biznesu"

To będzie już siódma edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie wydarzeń oraz nagrodzenie za działania najbardziej znaczących podmiotów w minionym roku, a także promowanie działań o charakterze innowacyjnym przyczyniających się do rozwoju gminy i powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne, osoby prawne. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Kandydatów można zgłaszać w następujących kategoriach: Firma Roku, Inwestycja Roku, Działalność Społeczna Roku, Osobowość Roku, Nagroda Mediów oraz Debiut Roku.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania kandydatów w biurze Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego na wniosku załączonym w regulaminie konkursu (dostępny na stronie internetowej: www.kkpp.pl) lub za pośrednictwem e-maila: [email protected] do 17 stycznia 2025 r.

W poprzednich edycjach laureatami konkursu zostały m.in. następujące instytucje i osoby: Paweł Maślona, Jarosław Pietrzyk, Krzysztof Ligenza, Kelli Smith, Izabela Migocz, Robert Wencel, Zofia Szopińska-Wisła i fundacja „Bądź Człowiekiem”, Klub Sportowy ZAKSA, Klinika Nova, Cewe Polska, Komet Urpol, Klub Kibica Drużyny Piłki Siatkowej, Jokey Plastik Blachownia, K&K Hydrobud, fundacja Pod Skrzydłami Litka, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Autystów "Mały Książę", klub Troopers of Highways MC Poland, Klub HDK Polskiego Czerwonego Krzyża "Kropelka Krwi" czy schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Tak było podczas ubiegłorocznej edycji konkursu:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mocny kandydat 03.01.2025 15:56
Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla ukradł alkohol za blisko 1500 złotych. Tłumaczył, że to na Sylwestra.

Cała Prawda 03.01.2025 15:12
Jaki tu biznes jest ? Chyba tylko p. Nowosielskiej....

Gerhard 03.01.2025 14:35
Janusze i Ryśki byznesu znów sobie powręczają nagrody...

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WoznyInternetuTreść komentarza: Skoro niepotwierdzonento po co rozsiewacie p,otko?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:56Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: Instytut Myśli CiemnogrodzkiejTreść komentarza: a ciebie kiedyś porwała czarna Wołga i jakiś dygnitarz ci pod kopułą gmerał...Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:15Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: GregTreść komentarza: Były LECLERC niszczeje od 2 lat.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 14:59Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: 60Treść komentarza: Podobna sytuacja była w przypadku pożarów; wysypiska i przy ul. Stalmacha. Dymy było widać z odl. ok 100,0 km, żadnej informacji co się pali, kierunku wiatru, w radiu muzyka disco-polo. Radni to przemilczeli ?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 12:35Źródło komentarza: Zanieczyszczenie wody na osiedlu Blachownia. Radni pytali o procedury i opóźnioną informacjęAutor komentarza: Joanna MaciagTreść komentarza: W I LO w Koźlu impreza trwałą ponad 4 godziny, prawie do 21szej od 16:30. Brak szacunku dla rodziców. Rodzice stali na korytarzu bo nie było miejsca dla auli.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 11:00Źródło komentarza: Maturzyści pożegnali szkolne mury. Przed nimi egzaminy i spełnianie marzeń. ZDJĘCIAAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Szkoda, że na takich zlotach 90% aut to niemieckie złomy - Golfy 3, Audiki 80, Mercedesy W124 i inne nudne do porzygu wozidła. Ale 2CV i Mini fajne. Dobrze widzę w tle na jednym zdjęciu Fiata Dino? Toż to rarytas nie z tej ziemi!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 10:32Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIA
bezchmurnie

Temperatura: -2°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna