sobota, 15 sierpnia 2026 16:32
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama

Na tych targach reprezentowane będą wszystkie formacje mundurowe. Dla każdego coś interesującego

Chcesz pracować w mundurze? Masz pytania o rekrutację, wymagania i możliwości rozwoju? Przyjdź na Mundurowe Targi Pracy ,,Spotkanie z Mundurem" i spotkaj się z przedstawicielami wielu służb.
Na tych targach reprezentowane będą wszystkie formacje mundurowe. Dla każdego coś interesującego

Mundurowe Targi Pracy ,,Spotkanie z Mundurem" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle oraz Starosty Powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego zaplanowano od godziny 10.00 do 17.00. w najbliższy czwartek (27.02) w Hali Sportowej ,,Śródmieście” w Kędzierzynie-Koźlu. Wstęp wolny. 

Organizatorami targów są: 

- Policja Kędzierzyn-Koźle, 

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu, 

- Wojskowe Centrum Rekrutacji Kędzierzyn-Koźle, 

- Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich.

Swoje punkty wystawią również:

- Straż Graniczna, 

- Opolsar - Opolskie Psy Ratownicze 

- OSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego w Nakle   

- Zespól Szkół Rolniczych - strzelnica wirtualna, 

- Nadleśnictwo Kędzierzyn, Lasy Państwowe 

Ponadto II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu i Fundacja DKMS przeprowadzą podczas Targów Pracy Dzień Dawcy Szpiku! 

Nie przegap okazji, by dowiedzieć się wszystkiego o służbie i pracy w mundurze! Zabierz znajomych i dołącz do nas! Wydarzenie otwarte, zapraszamy przedszkolaków, uczniów, osoby dorosłe – czytamy w mediach społecznościowych organizatorów tego wydarzenia.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dziad Mróz 25.02.2025 16:43
Wojo szuka mięska armatniego....

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Telenowela. Starosta z KO pyta ministra z KO o Wot. Kto to kupuje? Data dodania komentarza: 14.08.2026, 20:33 Źródło komentarza: Kolejny ważny krok w drodze do utworzenia jednostki WOT. ZDJĘCIA Autor komentarza: optymista Treść komentarza: I tak bez końca. Był tor, źle trzeba zlikwidować. Zlikwidowali, źle no bo nie ma. Każdy ma inne oczekiwania, nie dogodzisz. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 19:52 Źródło komentarza: Na torze kartingowym w Koźlu gościli zawodnicy ze światowej czołówki. ZDJĘCIA Autor komentarza: kierowca Treść komentarza: Popieram takie akcje, oby jak najwięcej ich było. Niestety nie ma innej drogi jak karanie. Choć i ten sposób nauki zderza się z dużą odpowiedzialnością. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 19:25 Źródło komentarza: 60 kontroli, 62 wykroczenia i aż 49 przypadków przekroczenia prędkości! ZDJĘCIA Autor komentarza: Remigiusz Treść komentarza: Świetny artykuł. Zwłaszcz dla mieszkańców Opolszczyzny i Bytomszczyzny. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 18:41 Źródło komentarza: Kazimierz – książę z pogranicza, który rządził Bytomiem i Koźlem Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: widzę, że drugi pizzowóz przyjechał i jedzonko gorące dojechało. Brawo. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 17:47 Źródło komentarza: Auto dostawcy pizzy zderzyło się z audi. Kolizja na skrzyżowaniu w Kędzierzynie Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Na kozielskich kartingach starszy kolega dał mi, jako piętnastolatkowi, samodzielnie powozić motorem ETZ 250. Gdzie indziej byłoby to niewykonalne. Dziękuję do dzisiaj koledze (choć już nie żyje) oraz miastu za infrastrukturę do tego eksperymentu – wtedy, po tych kilkunastu kółkach na tym torze, uznałem że motocykl to nie jest pojazd dla rozsądnych ludzi, a na pewno nie dla mnie. Gdyby nie te kartingi i ten epizod, moje życie mogłoby się potoczyć inaczej. Albo i przedwcześnie skończyć. Oprócz tego kartingi to był fajny cel spacerowy z osiedlowymi dziewuchami i kolegami. Za mojego późnego dzieciństwa nic tam już nie jeździło, została tam jedynie ta waląca się pomarańczowa metalowa buda. Data dodania komentarza: 14.08.2026, 17:42 Źródło komentarza: Na torze kartingowym w Koźlu gościli zawodnicy ze światowej czołówki. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna