Reklama
czwartek, 30 kwietnia 2026 09:03
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiosenny straganek w Kędzierzynie-Koźlu! Lokalne produkty kupisz przy kinie "Chemik"

Miłośnicy lokalnych i zdrowych produktów znów będą mieli okazję do zakupów prosto od sprawdzonych dostawców. W czwartek, 20 marca, w godzinach 15:00–18:00, obok kina "Chemik" odbędzie się kolejna odsłona Straganka, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń handlowych w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Źródło: Promocja
Wiosenny straganek w Kędzierzynie-Koźlu! Lokalne produkty kupisz przy kinie "Chemik"

Na stoiskach pojawią się regionalne specjały, ekologiczna żywność i tradycyjne wyroby, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Nie zabraknie świeżych wypieków, wędlin, serów, przetworów i miodów od lokalnych pszczelarzy. W ofercie znajdą się także sadzonki kwiatowe, które pomogą w przygotowaniach do wiosennego sezonu w ogrodach i na balkonach.

Straganek to nie tylko zakupy, ale także okazja do wsparcia lokalnych producentów i poznania smaku zdrowych, naturalnych produktów. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników jakościowej żywności i tradycyjnego rzemiosła.

Na Straganku nie zabraknie również sprawdzonych przysmaków, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców:
 

Te produkty kupisz na Straganku:
  • Wędliny z Podhala
  • Wyroby z dziczyzny
  • Sadzonki kwiatowe
  • Wędzone ryby
  • Naturalnie przygotowywane soki
  • Owoce i warzywa
  • Kiszonki
  • Pieczywo na zakwasie
  • Domowe ciasta
  • Miody
  • Sery kozielskie
  • Jajka od swojskich kur
  • Przetwory i wiele innych smakołyków


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WoznyInternetuTreść komentarza: Skoro niepotwierdzonento po co rozsiewacie p,otko?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:56Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: Instytut Myśli CiemnogrodzkiejTreść komentarza: a ciebie kiedyś porwała czarna Wołga i jakiś dygnitarz ci pod kopułą gmerał...Data dodania komentarza: 29.04.2026, 15:15Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIAAutor komentarza: GregTreść komentarza: Były LECLERC niszczeje od 2 lat.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 14:59Źródło komentarza: Niepotwierdzone doniesienia na temat przyszłości kędzierzyńskiego CarrefouraAutor komentarza: 60Treść komentarza: Podobna sytuacja była w przypadku pożarów; wysypiska i przy ul. Stalmacha. Dymy było widać z odl. ok 100,0 km, żadnej informacji co się pali, kierunku wiatru, w radiu muzyka disco-polo. Radni to przemilczeli ?Data dodania komentarza: 29.04.2026, 12:35Źródło komentarza: Zanieczyszczenie wody na osiedlu Blachownia. Radni pytali o procedury i opóźnioną informacjęAutor komentarza: Joanna MaciagTreść komentarza: W I LO w Koźlu impreza trwałą ponad 4 godziny, prawie do 21szej od 16:30. Brak szacunku dla rodziców. Rodzice stali na korytarzu bo nie było miejsca dla auli.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 11:00Źródło komentarza: Maturzyści pożegnali szkolne mury. Przed nimi egzaminy i spełnianie marzeń. ZDJĘCIAAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Szkoda, że na takich zlotach 90% aut to niemieckie złomy - Golfy 3, Audiki 80, Mercedesy W124 i inne nudne do porzygu wozidła. Ale 2CV i Mini fajne. Dobrze widzę w tle na jednym zdjęciu Fiata Dino? Toż to rarytas nie z tej ziemi!Data dodania komentarza: 29.04.2026, 10:32Źródło komentarza: Retro pojazdy w centrum uwagi. Rozpoczęcie sezonu miłośników pojazdów zabytkowych. ZDJĘCIA
pochmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1031 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama