piątek, 5 grudnia 2025 06:39
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miłość i przyjaźń były na pierwszym miejscu. Konkurs recytatorski w bibliotece. ZDJĘCIA

Uczestnicy konkursu recytatorskiego "Pokaż, że miłość i przyjaźń są najważniejsze" zaprezentowali autorskie wiersze, które poruszają wartości jednoczące ludzi.
  • Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Reńskiej Wsi
Miłość i przyjaźń były na pierwszym miejscu. Konkurs recytatorski w bibliotece. ZDJĘCIA

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Reńskiej Wsi

Konkurs zorganizowano w Gminnej Bibliotece Publicznej w Reńskiej Wsi. Jury w składzie: Barbara Saczko-Bomba, Halina Marcinków i Barbara Franica miało trudne zadanie, by wybrać zwycięzców. Po długich naradach udało się wyłonić najlepsze recytacje.

Pierwsze miejsce zdobyły Alina Prenger i Hanna Królewicz, które otrzymały nagrody rzeczowe, a ich wiersz zostanie specjalnie umieszczony na "Podzielni Literackiej" przy ścieżce rowerowej w Reńskiej Wsi, co stanowi wyjątkowe wyróżnienie. Wiktorii Nammert i Wiktorii Zgrai przypadło miejsce drugie, a Zofii Zhovcie - trzecie.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał niespodziankę - wyjście na kręgle do Dworek Komorno.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
Reklama
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 4°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna