wtorek, 30 czerwca 2026 20:15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kultura Dostępna w kędzierzyńskim Heliosie. Seans filmu "Światłoczuła"

Romans "Światłoczuła" to kolejna propozycja kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Seans odbędzie się w czwartek 10 kwietnia o godz. 18.30.
Kultura Dostępna w kędzierzyńskim Heliosie. Seans filmu "Światłoczuła"
Kadr z filmu "Światłoczuła"

Źródło: Materiały prasowe

Agata pracuje z nastoletnią młodzieżą w ośrodku wychowawczym, nurkuje na bezdechu, kocha życie i czerpie z niego pełnymi garściami. Nie widzi od dziecka. Robert jest gwiazdą fotografii. Choć mogłoby się zdawać, że ma wszystko – karierę, popularność, uznanie, to czuje jakby nie miał nic. Ich losy splatają się w nieoczekiwanym momencie – podczas sesji zdjęciowej. To spotkanie rozpoczyna inspirującą podróż ku poszukiwaniu akceptacji i odwadze bycia sobą. Agata uczy Roberta odbierać świat za pomocą wszystkich zmysłów. On uczy ją otwartości na to, co nowe, nieznane. Wspólnie zmierzą się z własnymi ograniczeniami, przeszłością i zawalczą o to, co w życiu najważniejsze – o miłość. W rolach głównych występują: Aleksandra Pisula, Bartłomiej Deklewa, Ignacy Liss, Matylda Giegżno.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Grzegorz Treść komentarza: Owszem, trzeba ich wysłuchać. Wystarczy w zupełności pięć minut. Napisałbym dokładniej co myślę o tych panach, ale tego nie zrobię, bo moderacja i tak nie przepuści takiego komentarza. W każdym razie ten pan oraz ogólnie Konfederacja z przyległościami to absolutnie najgorsze szambo na polskiej scenie politycznej. Same zdradzieckie, proruskie i antypolskie szumowiny. Data dodania komentarza: 30.06.2026, 18:40 Źródło komentarza: Zawiadomienie do prokuratury po uroczystości z udziałem Brauna. Sabina Nowosielska komentuje sprawę Autor komentarza: K Treść komentarza: Za rehabilitację powinien zapłacić właściciel psów Data dodania komentarza: 30.06.2026, 17:46 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie Autor komentarza: WoznyInternetu Treść komentarza: Dlaczego "opiekun" psów nie zostanie obciążony kosztem keczenia? Data dodania komentarza: 30.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie Autor komentarza: Anka Treść komentarza: To nie było "leczenie poza powiatem"! Trzeba było wozić ciężko chorą aż do kliniki do Katowic! To był dla niej horror! Ile sił niezbędnych do przetrwania choroby utraciła bezpowrotnie?! To wiedziała tylko ona. A że od lat była już wdową, to wiedział to dobrze ktoś, kto ją tam woził na zabiegi chemoterapii i z zabiegów! Oby uruchomiono ten oddział jak najszybciej!! Data dodania komentarza: 30.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Coraz bliżej uruchomienia Oddziału Chemioterapii Dziennej w Kędzierzynie-Koźlu Autor komentarza: Xxx Treść komentarza: Od razu niech naprawi też ta barierkę na plaży stodoła bo tam przychaczyl jest pogięta i na zderzaku ma czerwone ślady tej barierki Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:52 Źródło komentarza: Porzucone auto przy akwenie Dębowa. Wójt ma apel do właściciela Autor komentarza: fdfb Treść komentarza: pchlarze uśpienia i do spalarni śmieci Data dodania komentarza: 30.06.2026, 15:15 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna