2 maja urząd miasta w Kędzierzynie-Koźlu będzie nieczynny. Piątek będzie dniem wolnym dla pracowników magistratu, w zamian za święto przypadające w sobotę, 3 maja. Rocznica uchwalenia Konstytucji z 1791 roku jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jeśli wypada on w sobotę, to zgodnie z przepisami prawa pracy, pracodawca wyznacza za niego dodatkowy dzień wolny. Z podobnego rozwiązania skorzystano w starostwie powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu, a także urzędów gmin w Bierawie, Cisku, Pawłowiczkach, Polskiej Cerekwi i Reńskiej Wsi. Również wiele innych instytucji będzie nieczynnych 2 maja.
Przeczytaj!
- Żar poleje się z nieba. Temperatura może osiągnąć nawet 39 st. C!
- Niefortunny wieczór 81-latki. Z pomocą przyszli kędzierzyńsko-kozielscy policjanci
- Nie żyje Daniel Castellani, były trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. ZDJĘCIA
- Chleb przez całą dobę i taniej niż w sklepie. Na osiedlu Kuźniczka rusza chlebomat



Napisz komentarz
Komentarze