W ostatni weekend wakacji Restauracja Aroma Vero w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na koncert wyjątkowe koncerty, które połączą włoskie smaki z muzycznymi emocjami.
W piątek 29 sierpnia odbędzie się klimatyczny koncert Dawida Bielasa. Pisaliśmy o tym tutaj:
Natomiast dzień później w sobotę 30 sierpnia o godzinie 18.30 scena należeć będzie do Kati Król, która zaprezentuje zarówno utwory w języku włoskim, jak i znane hity anglojęzyczne.
Organizatorzy zachęcają do dokonania rezerwacji przed koncertem, aby zapewnić sobie komfortowe miejsce. Wstęp na oba wydarzenie jest wolny.
📞 Rezerwacje: 888 688 776
📍 Aroma Vero, ul. Wojska Polskiego 10, Kędzierzyn-Koźle
🌐 Strona internetowa: www.aromavero.pl
Aroma Vero to miejsce, które wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą kulinarną, ale także przyjemną atmosferą. Restauracja łączy autentyczne smaki południowej Europy z eleganckim wystrojem, co sprawia, że każdy posiłek jest odkrywczą podróżą.
W menu znajduje się nie tylko klasyczna, neapolitańska pizza wypiekana w tradycyjnym piecu opalanym drewnem, ale także szeroka gama dań kuchni włoskiej, w tym aromatyczne pasty, świeże sałatki oraz różnorodne przekąski.
Nie można jednak zapomnieć o wyjątkowych potrawach kuchni gruzińskiej, które wzbogacają ofertę restauracji. Dzięki temu goście mają możliwość spróbowania różnorodnych smaków, co czyni wizytę w Aroma Vero nie tylko kulinarnym, ale i kulturalnym doświadczeniem.





































Napisz komentarz
Komentarze