piątek, 5 grudnia 2025 09:02
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Dwunastka" przygotowuje się do kiermaszu świątecznego. Wydarzenie już w sobotę

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu szykuje się do świątecznego kiermaszu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 listopada 2025 roku, w godzinach 8:00–16:00 na parkingu przy Lidlu przy ul. Gazowej 2A.
"Dwunastka" przygotowuje się do kiermaszu świątecznego. Wydarzenie już w sobotę

Organizatorem kiermaszu jest Rada Rodziców PSP nr 12, która zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w wydarzeniu. Na uczestników czekać będą m.in.:

  • świąteczne stroiki,
  • ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie wykonane przez uczniów wraz z rodzicami,
  • domowe ciasta i ciasteczka.

We wtorek, 25 listopada, w PSP nr 12 zorganizowano warsztaty świąteczne, podczas których powstały pierwsze ozdoby, jakie trafią na sobotni kiermasz. – Razem z rodzicami, babciami i dzieciakami z Osiedla Zachód wykonaliśmy całe mnóstwo pięknych stroików, które będzie można kupić już w najbliższą sobotę 29.11 na jarmarku zorganizowanym przez Radę Rodziców – informuje Rada Osiedla Koźle Zachód.

Na odwiedzających czeka również dodatkowa atrakcja. 

- Zrób zakupy za minimum 25 złotych, podaj swój numer telefonu i wygraj żywą choinkę! - informują organizatorzy.

Sponsorem nagrody jest Ogrodnictwo Furman z Kobylic (ul. Szkolna 65).

Cały dochód ze sprzedaży podczas kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby dzieci z PSP 12. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by połączyć przedświąteczne zakupy z pomocą szkole i wspólnym budowaniem świątecznej atmosfery.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LulekTreść komentarza: Kiedys miasto banków teraz klinik . Jakas miazgaData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:25Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: JasnowidzTreść komentarza: Słuszna i uzasadniona decyzja. Może dzięki tym urządzeniom znikną czarne pasy na jezdni - ślady gwałtownego hamowania tuż przed przejściem dla pieszych przy ul. Dunikowskiego. O zgrozo - większość śladów należy do ciężarówek. Czy rozsądek w głowach " mistrzów kierowcy " weźmie górę...?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:11Źródło komentarza: Uśmiech za przepisową jazdę. Trzy nowe mierniki prędkości w mieścieAutor komentarza: Ob. SerwatorTreść komentarza: Jedna z klinik stomatologicznych. Normalnie trudno się domyślić jaka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 16:33Źródło komentarza: Teren po dawnej „Kaskadzie” zamienia się w wielki plac budowyAutor komentarza: dobrodziejTreść komentarza: Piszecie o Świętym Mikołaju, a na zdjęciu Hałabała...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:59Źródło komentarza: Napisz list do św. Mikołaja. Zapraszamy do udziału w naszej corocznej akcjiAutor komentarza: KoźlaninTreść komentarza: Co znów szukają do przeszkolenia mięsa armatniego by z czasem zostali wysłani i ginęli za banderland ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:51Źródło komentarza: Jednostka Strzelecka 3064 w Kędzierzynie-Koźlu działa. Komenda Główna rozwiewa wątpliwościAutor komentarza: 66979Treść komentarza: a czemu do Gliwic są tylko 4 pociągi w ciągu doby, a do breslau 20 ?Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:04Źródło komentarza: Zmianie ulegną godziny przyjazdów i odjazdów pociągu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Kędzierzyn-Koźle

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna