środa, 29 lipca 2026 23:54
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama

Miłością uderz w autyzm. Wsparcie dla Iwa Lecibila

Dwunastoletni Iwo Lecibil z Kędzierzyna-Koźla ma zdiagnozowane całościowe zaburzenie rozwoju i autyzm. Jest uczniem Zespołu Niepublicznych Szkół przy Stowarzyszeniu „Mały Książe”.
Miłością uderz w autyzm. Wsparcie dla Iwa Lecibila

Autor: Foto: archiwum prywatne

Chorobę zdiagnozowano u niego w wieku 3,5 lat. Iwa charakteryzuje niezwykła wrażliwość, miłość do zwierząt, architektury (zwłaszcza sakralnej), muzyki i długich spacerów. Każdy dzień z nim to osobna, fascynująca historia.

Chłopiec jest podopiecznym fundacji „Bądź Człowiekiem”. Jego codzienność to rehabilitacja i dodatkowe lekcje. To wymaga dobrej organizacji, wysiłku, cierpliwości i przede wszystkim pieniędzy.

Każdy, kto chciałby pomóc, może dokonać wpłat na konto fundacji: 32 8882 1032 2001 0025 3637 0001. Tytuł przelewu: Iwo Lecibil.

Można też przekazać 1 proc. podatku na rzecz fundacji Bądź Człowiekiem KRS: 0000071851 z dopiskiem „dla Iwa Lecibila”.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Eugeniusz Treść komentarza: Chcieli zatuszować sprawę i próbowali załagodzić rodzinę. Na szczęście ojciec myśli rozsądnie. Dziecko ma dostać odszkodowanie! Rehabilitacja będzie długa i do tego uraz psychiczny. A sąsiedzi niech nie straszą!!! Policja szybko reaguje. Zresztą właściciel psów powinien już być za kratami! Chłopczyk ledwie uszedł z życiem. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację Miłosza pogryzionego przez dwa owczarki niemieckie Autor komentarza: Pincz Treść komentarza: W Genewie? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:26 Źródło komentarza: Ty również możesz opiniować dokumenty oraz uczestniczyć w rozmowach dotyczących przyszłości miasta Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Jak zwykle fałszywa troska fałszywego eksperta. To tylko zwykły dzień prawdziwego trola. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 22:23 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: Jonas Treść komentarza: a ilu was tam jest, że piszesz o sobie w liczbie mnogiej? Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:29 Źródło komentarza: Policja obchodzi swoje święto. ZDJĘCIA Autor komentarza: CY Treść komentarza: Tak, i twoje zdjęcie też jest tam w tablo. Ale chodziłeś tam 10 lat. Pamiętam cię bo do ostatniej klasy zawsze miałeś gile do kołnierza. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 21:03 Źródło komentarza: Paliwo coraz droższe w Kędzierzynie-Koźlu. Diesel już kosztuje 7,99 zł. Pęknie granica 8 zł? Autor komentarza: Alina Treść komentarza: Dzisiaj podano, że wśród ekshumowanych obecnie na Ukrainie ofiarach rzezi wołyńskiej ponad połowa to dzieci. Czy nasi goście to wiedzą? Może potrzebne jest jakieś spotkanie z Kresowiakami. Bez prawdy nie będzie przyjaźni i solidarności. W dzisiejszym mieście Kałusz jedna z głównych ulic nosi imię Bandery. Jest oczywiście również jego pomnik. Niemcy po wojnie odrzucili ideologię nazistowską i na tej bazie doprowadzili do wybaczenia i porozumienia stron. Trzeba tych młodych ludzi zapraszać ale trzeba mówić prawdę. Nawet jeśli jest taka trudna. Pozdrawiam tę młodzież w tak dla nich trudnym czasie wojny z napastniczą Rosją. Data dodania komentarza: 29.07.2026, 20:53 Źródło komentarza: Dzieci z Ukrainy spędzają wakacje w Kędzierzynie-Koźlu. Przyjechały z partnerskiego Kałusza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna