Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 01:57
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiedzieć więcej, działać spokojniej. ZDJĘCIA

Spokojna i rzeczowa rozmowa zamiast czarnych scenariuszy. Tak wyglądało spotkanie z mieszkańcami Cisowej poświęcone bezpieczeństwu.
Wiedzieć więcej, działać spokojniej. ZDJĘCIA

W siedzibie Rady Osiedla każdy miał okazję wysłuchać przedstawicieli zarządzania kryzysowego, policji i straży pożarnej. Zebranie szybko przyjęło formę otwartego dialogu: z pytaniami, przykładami i konkretnymi odpowiedziami.

Rozmowy dotyczyły m.in. tego, jak działają sygnały alarmowe, gdzie szukać rzetelnych informacji i w jaki sposób przygotować się na różne, codzienne sytuacje wymagające szybkiej reakcji. Podkreślano przy tym, że kluczowe są proste nawyki i podstawowa orientacja, które pozwolą zapobiec panice.

Było to już kolejne ze spotkań organizowanych w ramach cyklu „Bezpieczeństwo mieszka po sąsiedzku”. Przed nami jeszcze zebrania w Koźlu i Rogach.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koźlanin 22.04.2026 16:21
Niech się nie ośmieszają.... O jakim bezpieczeństwie czy nie bezpieczeństwie mowa ? Brak O.C. Brak schronów. Ciągła narracja i narzucanie kto wróg czyli rusofobia. Tyle że sekty KO&PiS nie są uczciwe wobec Polski i Polaków gdyż służą ukraińcom, niemcom, żydom i amerykańcom. Ruskie może przez ponad 45 lat dali się we znak Polakom ale usa, żydzi, niemcy i ukraińcy nie są Naszymi sojusznikami i przyjaciółmi... A ten kto w to wierzy to idiota. Także nie wiem po co straszą spoleczeństwo. Po za tym czym będziemy się bronić skoro armia Polska została ograbiona przez KO&PiS rozdając ukraińcom Polskie wojskowe mienie. Może zapytajcie panią Nowosielską na temat : Ustawa z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej, Art. 123 ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej i Dz.U. 2025 poz. 765 Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 30 maja 2025 r. w sprawie ewakuacji ludności oraz zabezpieczenia mienia... ? Kto i w jakim celu Nam ludności Narodowi Polskiemu to szykuje ? Przed czym mamy uciekać ? Czy nie jest to celowe działanie w celu wyludnienia Polski coś jak w Palestynie ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Lokals Treść komentarza: Na szczęście to kopalnia piasku😉 Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:32 Źródło komentarza: Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA Autor komentarza: Koźlak Treść komentarza: To powinien być miejski ogrodnik a nie ten stary piernik od Napoleona. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:30 Źródło komentarza: Czy to najpiękniejsza zielona przestrzeń w Kędzierzynie-Koźlu? Zobaczcie dzieło Patrycji i Pawła Autor komentarza: Robert Treść komentarza: Jestem z Łódzkiego gmina Działoszyn mam w okół kopalnie wapienia Co zyskałem rozjechane drogi zabrudzone błotem lub pyłem w zależności od pory roku hałas zrywaków młotów udarowych kruszarek to nie biznes to szaleństwo! Którego nie życze nikomu Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA Autor komentarza: mądry i oczytany Treść komentarza: Byłem kiedyś coś kupić, super. Organizacja takiej imprezy - szacunek! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 21:58 Źródło komentarza: Czy to najpiękniejsza zielona przestrzeń w Kędzierzynie-Koźlu? Zobaczcie dzieło Patrycji i Pawła Autor komentarza: Dziergowianka:) Treść komentarza: To idealny przykład na to, jak mądry dialog i otwarcie na inwestycje przynoszą realne zyski dla budżetu gminy i mieszkańców. Szkoda, że w innych regionach powiatu, gdzie projekty są blokowane wybiera się stagnację kosztem rozwoju. Brawo za odwagę i patrzenie w przyszłość! Jak widać mieszkańcy niektórych gmin potrafią się cieszyć z takich inwestycji a w innych gminach słychać tylko narzekania. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 20:32 Źródło komentarza: Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA Autor komentarza: Dziergowianka:) Treść komentarza: Świetna wiadomość i gratulacje! To idealny przykład na to, jak mądry dialog i otwarcie na inwestycje przynoszą realne zyski dla budżetu gminy i mieszkańców. Szkoda, że w innych regionach naszego powiatu, gdzie podobne projekty są blokowane, wybiera się stagnację kosztem rozwoju. Brawo za odwagę i patrzenie w przyszłość! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 20:13 Źródło komentarza: Kopalnia Poborszów oficjalnie otwarta. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna