W niedzielę do rywalizacji stanęli panowie, a wśród uczestników byli także Mateusz Rećko i Marcin Krawiecki z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Najwyraźniej atakujący i rozgrywający „Trójkolorowych” szykują już formę na nowy sezon siatkarski, który wystartuje na przełomie września i października 2026 roku.




Napisz komentarz
Komentarze