Wydarzenie pod nazwą „Spotkanie z teatrem” odbędzie się 23 czerwca w Domu Kultury „Koźle” przy ul. Skarbowej 10. Wydarzenie będzie okazją do podsumowania całorocznej pracy sekcji teatralnych działających w Miejskim Ośrodku Kultury. Na scenie zaprezentują się dwie grupy teatralne. W programie znalazł się spektakl „Między wierszami” w wykonaniu grupy Pierwszy Teatr. To znane i lubiane wiersze polskich autorów pokazane w zupełnie nowej odsłonie. Nie zabraknie ruchu, humoru, energii i scen, które mogą zaskoczyć widzów już od pierwszych minut.
Drugą propozycją będzie spektakl „Facet – instrukcja obsługi dla bardzo początkującej” w wykonaniu grupy Atelier Rozmaitości. Przedstawienie w lekkiej i zabawnej formie podejmuje temat relacji damsko-męskich widzianych oczami nastolatków. Bohaterka spektaklu próbuje zrozumieć chłopaków w wieku 13 lat i szuka pomocy u „specjalistek” od tych spraw: kuzynek oraz dziewczyn z podwórka. Spektakle zostaną zaprezentowane we wtorek o godz. 16.30 i 18.30 w domu kultury przy ul. Skarbowej. Wstęp wolny.



Napisz komentarz
Komentarze